Karadeniz Pet

erkek kuşum acemi mi ????

ozmehmett37

Yeni Üye
öncelikle selamın aleyküm arkadaslar benim çiftim gayet iyi anlaşıyo ikisinide yavrudan aldım ilk kez çiftleşecekler ama bi aksilik var erkek dişinin üstüne çıkıyo ama 3 4 saniye sonra düşüyo çiftleşme olmuyo yani dişi kuşum kızgınlık yumurtasını 3 gün önce yaptı şuan 2 yumurta var ama tahminim ikisede boş erkek kuş bu acemiliği atlatır mı Bide ilk kuluçka hep boş mu çıkar saygılarr

İlk kuluçka hep boş çıkmaz fakat mevcut yumurtalardan boş sayısı fazla olabilir.
Tünek sağlam ve kuşun kavramasına uygun türde olmalı ki erkek çiftleşme hâlinde iken denge kaybına yol açmasın.
Erkek acemiliği illa atlatır.
O aşamaya gelindiyse yavru almanız yakındır.

Ek olarak ben de bir şeyler söyleyeyim. Yaşlarını yazmamışsınız, kuşlar yeterince gelişmemiş, kondisyonsuz veya güçsüz ise de bahsettiğiniz durum gerçekleşebilir.

Ek olarak ben de bir şeyler söyleyeyim. Yaşlarını yazmamışsınız, kuşlar yeterince gelişmemiş, kondisyonsuz veya güçsüz ise de bahsettiğiniz durum gerçekleşebilir.
İkiside 1 yaşindalar çok iyi besliyorum herseyleri 4 4 lük vitamin mama gaga taşı kalamar kum kaliteli yem ama benim anlamadığım erkek üstüne çıkıyo ama kuyruğunu aşa indirmiyo sadece çıkıyo ve düsüyo

İlk kuluçka hep boş çıkmaz fakat mevcut yumurtalardan boş sayısı fazla olabilir.
Tünek sağlam ve kuşun kavramasına uygun türde olmalı ki erkek çiftleşme hâlinde iken denge kaybına yol açmasın.
Erkek acemiliği illa atlatır.
O aşamaya gelindiyse yavru almanız yakındır.
Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için

Geri