Karadeniz Pet

Erkek kusum neden boyle bagiriyor

GözdeGB

Paylaşımcı Üye
Sabahlari bu saatlerde sanki canini aliyor musuz gibi bagiriyor yahu. Neden nedenn. Anlayamadim bi turlu. Uzun zamandir yapmiyordu simdi 2 gundur yinr boyle bagiriyor.

Sabahları gün doğumunda şımarmakta üstlerine yok. Bir sorun olduğundan değil kuşu olanlar hep bundan şikayet eder zaten. Sabahın köründe sizi uyandırırlar daha sonra siz uyanırsınız bi daha uyuyamazsiniz bir bakarsınız onlar uyuyor. :)

Aynen Elif hocam doğru olarak açıklamış gözde sultan. Zaten şimdi yanında dişi de var iyice kudurdukları saatler bunlar :D normal yani. zaten çiftleşme de genelde bu anlarda daha sık görülüyor :) nekadar öterse okadar iyi. şenşakrak olsunlar ki çiftleşsinler :)

Sabahları gün doğumunda şımarmakta üstlerine yok. Bir sorun olduğundan değil kuşu olanlar hep bundan şikayet eder zaten. Sabahın köründe sizi uyandırırlar daha sonra siz uyanırsınız bi daha uyuyamazsiniz bir bakarsınız onlar uyuyor. :)
Bu da benim en çok sevdiğim şeydir, içtima :) Sabahları erken kalkmak steyip de, kalkamıyorum demenin imkansız olduğu sınırdır muhabbet kuşları. Hayırlı, sağlıklı beslemeler.

Geri