Karadeniz Pet

Eş oldular mı

Nhotra

Yeni Üye
Dişi ile erkek yuvaya giriyor ama dişi kızgın değil fertivit veriyorum o yüzden erkek çok güzel melodik ötüyor dişilerde nadir görülüyor bu melodik ötüş ama benim dişim de melodik ötüyor birbirlerini kaşıyolar dişi yuvaya giriyor erkek kapısında bekliyor kur ötüşü yapıyor sizce bunlar eş tutmuşlarmıdır

Merhabalar,

Anlattıklarınıza göre her şey yolunda. Fertivit i kullandıktan sonra elinizde varsa calcilux yada avidres gibi bir kalsiyum desteği vermeniz dişi açısından daha da teşvik edici olacaktır.

İnşallah bol bol ve sağlıklı yavrular alırsınız.

Ayrıca küçük bir tavsiye : mümkünse çok rahatsız etmeyin bu vakitten sonra ;)

Merhabalar,

Anlattıklarınıza göre her şey yolunda. Fertivit i kullandıktan sonra elinizde varsa calcilux yada avidres gibi bir kalsiyum desteği vermeniz dişi açısından daha da teşvik edici olacaktır.

İnşallah bol bol ve sağlıklı yavrular alırsınız.

Ayrıca küçük bir tavsiye : mümkünse çok rahatsız etmeyin bu vakitten sonra ;)
Teşekkür ederim kalamar var ama onlsrda gerekliyse alırız tabi

Kalamar varsa ek bir şey almak için acele etmeyin bence. Kalamarda yeterli gelecektir bu konularda.

İyi forumlar…

Kalamar varsa ek bir şey almak için acele etmeyin bence. Kalamarda yeterli gelecektir bu konularda.

İyi forumlar…
Ve ben bunlsrı biraz ayırmayı düşünüyorum 1 hafta falan erkek bu kafesin baskınlığını alsın diye ve özlesinler birbirlerini diye sizce yapmalımıyım

Cinsi yerli yada yerliye yakın türlerse bizim 3 aylıkken yavru aldığımız oldu salma üretimde. O yüzden kendi hallerine bırakın inşallah yavrularınız uzun sürmeden gelir.

Ve ben bunlsrı biraz ayırmayı düşünüyorum 1 hafta falan erkek bu kafesin baskınlığını alsın diye ve özlesinler birbirlerini diye sizce yapmalımıyım
İlk mesajınızda söylediklerinizi yapıyorlarsa biraz sabredin ve mümkünse rahatsız etmeyin derim. Belirli bir süre bir sonuca varamazsanız ayırma denenebilir.

İlk mesajınızda söylediklerinizi yapıyorlarsa biraz sabredin ve mümkünse rahatsız etmeyin derim. Belirli bir süre bir sonuca varamazsanız ayırma denenebilir.
Birde erkeğin böyle her gün hırıltısı oluyo ama gün içinde düzeliyor tekrar oluyo tekrar düzeliyo yani ne kullanabilirim kanatlıdan anlayanda istanbulda az

Tekrar merhabalar,

Kusura bakmayın, ben direk konu başlığından yola çıkarak direk muhabbet kuşu muamelesi yaptım 😇😊. Sultan papağanı olduğu görünce de baya bi kendime güldüm.

Fakat yuvaya olan ilgilerinden dolayı sabretmenizi öneririm...