Karadeniz Pet

İstanbul Ferplast Giulietta 4 Kuş Kafesi Ve Standı

percula

Yeni Üye
FİYATI:1100 TL

BAŞKA İLLERE GÖNDERİM:Karşı ödemeli kargo

İRTİBAT TELEFONU:0533 3306389

ARANABİLECEK ZAMAN DİLİMİ:Sabah 10-Akşam 10

AÇIKLAMALAR.Temiz kullanılmıştır,standı ile birlikte satılıktır.orjinal tünekleriŞEHİR:istanbul

BAŞKA İLLERE GÖNDERİM:Karşı ödemeli kargo

İRTİBAT TELEFONU:0533 3306389

ARANABİLECEK ZAMAN DİLİMİ:Sabah 10-Akşam 10
AÇIKLAMALAR.Temiz kullanılmıştır,standı ile birlikte satılıktır.orjinal tünekleri hiç kullanılmamıştır.kargo ile karşı ödemeli olarak ta şehir dışına da gönderebilirim.

3.jpg
4.jpg
1.jpg

1000 liraya sifiri var kardes;
Su an kafes 500 tl standi 500 = 1000 TL
Zaten sifiri 1000 tl iken neden 1100 tl versin ki adam?neden 900 tl versin adam?Bilmeyenleri boyle kaziklamayin kardesim ltfn.
Bu kris vb ortamlari lehinize kullanmak dir bu istersen alma cevabi verip gecistircen fakat bu tip isler gereksiz kardesim :)

Çok bilmiş kardeş,
Bu kafes türkiye' de şu anda satılmıyor.senin fiyatlardan'da haberin yok herhalde,standıyla beraber 1000 tl satılan yer olduğunu yazıyorsun nerede satılıyorsa paylaşırsan fiyatı 50 tl ye çekeceğim.

Sen cok biliosun ben Ilyas Salman miyim :) ?Buldum sifir kafes ve standin linkini buraya atiim :) Alip 3000 bine satarsin :)
Petsop 1000 liraya muhabbetle verio istersen onu da yazimm buraya bu numaralari 9 yasindaki cocuklar yemio artik :)
Haa birde su vardi trol foruma yazio x ariyorum obur tarafdan baska trol hesapla ayni kisi buldum x i linki diye satis hilesi :)

Standi yuvarlamisim fasla solemisim fiyatini :)
Satilmayan urun diye sifirindan pahaliya mi satcan indir 50 liraya ole bos delikanlilik/hava-civa yapma ben yemem kardesim :)
Kardesim sen ulkemizin kris ve uretimsizlik sorununu somurmuyormusun bu her sektorde boyle kus sektorunde de senin gibi akillilar cikiyorlar;
Sifirdan pahaliya 2.el kullandigi kafesi satiorlar.
Daha ileri gidenler var kusun yasini kucuk cinsiyetini yanlis soluorlar.Bu islere girmeyin kardesim burdan aldigin 1000 lira yaramas sora bende solemesi :)

Kardesim linkleri sildim sifir fiyati 500 Tl hatta az once petsopa sordum Paketli-Sifir kafes ve ahsap standi nakit fissiz 1000lira dedi istersen muhabbet de veririm
dedi kriz var kardesim adam kusa vercegi tohumu yemi dusunuo gariban esnaf.sen cakallik pesindesin :)
Kardesim sana neden satis linklerini atayim ordan alip paketli sifir diye 2-3 katina satarsin zeki sey hep boyle ayaklar :)

Internet de bunlar;bu fiyat; neden yazayim kardesim linkleri sildim sen burdan satin alip 2000-3000 bine internetde satilmio ayagaina satarsin yemem :)

Kuş Kafesi Siyah 500 lira
Kuş Kafesi Standı 400 lira

Kafes ve standi ikinci el raici max 500 lira.Kardesim bi urunu kullanma paketi acsan degeri duser kullanma paketten cikar daha da duser gariban-saf halki
kris ortaminda kaziklamayin derim ben :) Haa zorla satmiosan yanina yaz kardesim kafes 500 digeri su kadar bu krisde bulman zor bende bundan yani krisden
faydalanip seni enayi yerine koyup satcam de burda bos yapma canim kardesim :)

Ufacik kafes zaten almayinda;
Almak istiyende 2 tane 1000 liraya alin evde taburenin yada masanin ustune koyun yada ustuste yada marangoz 100 liraya 2 si icin cita yapar mis ;) 1100 liraya iki adet kafesiniz olur arkadaslar ferplast diye aratin google satisi vardir yalan soyluyor :)
Kardesim napion sen yaa simdi aklima geldi petsop da Ferplast 5 altlik 550 liraydi linkini koymicam tabii daha ucuzu da var internette.
Bu ne antika tarihi esermi sation?Sen kullandin diye degeri mi articak :)Zaten satilmaz :)

600 liralik Ferplast 5 altlik olcusu ;
Boyut: 69 x 34,5 x 70 cm

Bu da altliginin olcusu ;)
57x30x50 cm

herturlu olmuyor sana uymuyor ;) dediklerin yalan :) Yani ferplast 4 kafes 500 lira altligi 400 de fazla fazla soyluorum;Ferplast 5 bir ust model altlik da fazla fazla soyluorum yine 600 lira :)

@Daruga

Lütfen üyelerin ilanları ile ilgili konularda diyaloga girmeyelim. Üye ilanını açmış bu fiyat sadece kendisini ilgilendirir. Alan alır , almayan almaz.
Hiç bir insan araştırma yapmadan bir şeyi satın almaz. Burada ki bütün üyelerin hakkını ben savunuyorum gibi bir duruma kapılmayın.

Evcil bir hayvan sahibi veya evcil hayvanlar hakkında bilgi sahibi iseniz. Paylaşım yapınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Beraber savunalim uyelerin hakkini arastirmadan da boyle ilanlar la daha fazla paraya 2.el kafes satin alip kaziklananlar var birde su siralar kuslarin yasi kucuk ve cinsiyeti disiyse erkek olarak ilanda yaziliyor bunlari sizde biliyorsunuzdur.Bunu soyleyince ben napim erkek aldim disi cikti ne bileyim petsop oyle dedi kus yasli disi zavalli candan yumurtalari almis somurmus sonra ben yasini bilmiyordum 1 senedir bakiorum vb yalanlar bunlar klasik oldu siz de isin icindeyseniz bilirsinis vb :)

Alan alir almayan almaz derseniz bu vurdum duymazlikla geldigimiz noktayi tarif ediyorsunuz suan ki maalesef.
Ornegin ekmek 4 lra diyelim 5 liraya almazsiniz yada anneniz alsa sinirlenmesmisiniz?Bu da ayni sey basit bir ornek vermek istedim anlasilsin diye yoksa ekmegi 5 liradan almaz aileniz vb kimse...
Fakat kafes de oyle degil fiyatlar kriz-uretimsizlik-dolar nedenlerinden birasi da bahane surekli artiyor ve bundan da 2. el kafes kus satanlar yararlaniyor demek istiyorum bunu sizde biliyorsunuz.Gozunuzun onunde yasli bir teyze yi kaziklasalar alan alir almayan almaz mi diyeceksiniz o zaman?
Maalese icim cok uzuluorum tekrar yazayim bu kriz-dovis ve uretimsizlikden mal yok raflar da bunu da kasitli olarak kar elde etmek icin lehlerine kullaniolar haa esnaf nasil yerine koysun dersenis o da ayri bi etik sorun da,burda 2.el urunu yerine koyma derdide yok hemde kullanmis oldugu 2.eli sifir urun piyasa fiyatina satiyor ayrica :) Acikca yazdim oldu mu :)
Ben iyi niyetle yaziorum keske sizler buyuklerim benim bu kadar yazmama gerek kalmadan diger uyeleri savunsaniz :)
Zaten burda olmasa diger sitelerden birini bulur gerci 3 aydir satamamis o da ayri :)
Mesela kus kafesi ni copten buluo bunun gibi bi uyanik pasli les uzerini sprey boyayla boyayip 500 e satio bu ayip olurmu bole ticaret/alan alir almayan almaz demek?Sprey boya da ayri bi zarar bu canlara :)

Maalesef ülkemizde satılan ürünlerin % 80 Çin de üretiliyor. Amerikan veya Avrupa ülkeleri menşeli ürünlerde dahil. Çin bu ürünleri dolar ile sattığı için ve ülkemiz para birimi dolar karşında değer kaybettiği için, buna vergilerde dahil olduğunda fiyatlar çok yüksek meblağlara çıkıyor. Bunun yanında ülkemizde serbest piyasa ekonomisi olduğundan isteyen istediği fiyatı isteye biliyor.

Kuş konusunda yardım almazlar veya güveniler yerlerden kuş almazlar ise herkes kazıklanmaya mahkumdur. Her gün haberlerde insanların dolandırıldığı görüyoruz. Bu haberleri görerek hala dolandırılıyorlarsa bu insanlar için yapılabilecek hiç bir şey yok.

Ben aşağıda resmini koyduğum kafesi 2,5 yıl önce 330 TL ye almıştım, aynı kafesi şimdi almak için 1800 TL civarında para ödemek gerek.

Bu üründe benim kafesin bir ufak modeli. https://www.trendyol.com/imac/gold-...p-3954695?boutiqueId=606682&merchantId=104873

Harikalar harikasiniz :) ailenize (Kuslarda aileden o yusden saymiorum :) aslinda oncelik kuslara soylemek istedim fln :) sora aile yasdim :) )Uzun omurler sagliklar dilerim :) Ayrica 30 cmlik kafese hapsetmediginiz icin de cok tesekkurler :) Siz buyugumuzsunuz saygisizlik edemem :)
Evet haklisiniz maalesef siz kafesinisi aldiginiz da dolar 7 tl civariydi sanirim simdi kabaca 2 kati diyelim yani kafesinizin sifiri maksimum 1000 tl olmali,sizde benim dedigimle ayni seyi rakamlariyla aciklamissiniz... suan belki bu kafesi 2000 tl ye alirsiniz bu da uretim yok dovis artio firsatcilik dir bence de :)
Peki siz kafesinizi 2000 tl den satisa cikartirmiydiniz bugun satisi yok diye sanmam :) ki ferplast bu 4 model 500 tl yepetsop ve internet de var buraya koymak istemedim bu zihniyetle alip sifir diye 2-3 kat kar elde etmesin diye vb :) :)

Evet serbes piasa maalesef herseyi etik i mesela yikmis yoketmis ticaret ismi altin da yada ticaret sunet tir diye bilerek cok tesgah yapilio bunlar kucuk seyler de mide bulandirio :) mesela bizim yasli bir teyseye epey bir yasli muhabbet satmislardi yaklasik 2 seneyi gecti sanirim eski satilmayan kusu yavru diye kakalamisler, pandemi baslarindaydi galba tam fiyatlarin yukari oynadigi donem :) kucuk kalitesiz en ucuzundan 2 yemlikli kafesle kafesde petsop da disarda durmaktan eskimis boyasi vb gunesden :) 2. elden kotu indirimle 450 tl ye satmislardi iste soyleyince serbet piasa diolar :) mesela simdi baktim bu kafesler 100 tl maksimum nette :) maalesef ortam bole bi de bunlarin buyukleri var yaslinin evini 3 te birine elinden aliyorlar vb...Napcas bilmiorum :)

Teşekkür ederim. :) Evet onlar bizim ailemizin bir parçaları. Dediğim gibi ben Lütfü ile aşkım için masraftan kaçan birisi değilim. :)

Karşısındaki kişiye saygı duymak aslında kişinin kendine saygı duymasıdır.

Satmak gibi bir niyetim yok. Fakat bu gün aldığım fiyat olan 330 TL ye değil den 500 TL ye satıyorum desem. Bir çok kişi talip olur ve şöyle düşüneceklerinden eminim . Bu adam bu kafesi 500 TL satıyorsa ya paraya çok sıkışmıştır yada dünyadan haberi yok. 😀😀 Ben de dünyadaki kendi kendini kazıklayanlar kervanına adımı altın harflerle yazdırmış olacağım.

Dediğim gibi, anlamadığım konularda tecrübeli kişilerden yardım almadan alışveriş yaparsak , sonuçlarına da katlanmak zorundayız. :(

Satışa koyduğum ilan üzerinden,beni tanımadan hakkımda yorum yapma cüretini nereden buluyorsun insan müsvettesi.benim hakkımda yaptığın yorumları sana misliyle iade ediyorum herkesi kendin gibi kötü sanıyorsun herhalde.kendini beğenmediğin ilyas salman dan üstün görüyorsun kendini, ama senden ancak yalanci pinokyo olur.ben sözümün sonuna kadar arkasındayım kafesi dediğin fiyattan linkini atarsan 50 tl ye vereceğim kafesi. Çok bilmişin sözünden alıntı 'Sen cok biliosun ben Ilyas Salman miyim :) ?Buldum sifir kafes ve standin linkini buraya atiim :) Alip 3000 bine satarsin :)
senin bu yorumuna ancak senin akıl kapasitendeki insan inanır.boş yapma kafesin linkini at sahtekar.
Forumdaki herkesten ve site yöneticilerinden özür diliyorum ama beni tanımadan kişiliğim hakkında yaptığı bu mesnetsiz yorumlara sessiz kalamazdım.herkese keyifli hobiler.

Satışa koyduğum ilan üzerinden,beni tanımadan hakkımda yorum yapma cüretini nereden buluyorsun insan müsvettesi.benim hakkımda yaptığın yorumları sana misliyle iade ediyorum herkesi kendin gibi kötü sanıyorsun herhalde.kendini beğenmediğin ilyas salman dan üstün görüyorsun kendini, ama senden ancak yalanci pinokyo olur.ben sözümün sonuna kadar arkasındayım kafesi dediğin fiyattan linkini atarsan 50 tl ye vereceğim kafesi. Çok bilmişin sözünden alıntı 'Sen cok biliosun ben Ilyas Salman miyim :) ?Buldum sifir kafes ve standin linkini buraya atiim :) Alip 3000 bine satarsin :)
senin bu yorumuna ancak senin akıl kapasitendeki insan inanır.boş yapma kafesin linkini at sahtekar.
Forumdaki herkesten ve site yöneticilerinden özür diliyorum ama beni tanımadan kişiliğim hakkında yaptığı bu mesnetsiz yorumlara sessiz kalamazdım.herkese keyifli hobiler.
Daruga isimli üye forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılmıştır.

Saygıdeğer site yöneticileri,göstermiş olduğunuz hassasiyetten ötürü çok teşekkür ederim,keşke iş bu noktaya gelmeseydi,ama sevgi saygı çerçevesinde arkadaş ilanıma yorum yapsaydı hiç sorun değildi,ama beni tanımadan yazdığı beni küçük düşürücü ifadeler yüzünden tepki göstermek zorunda kaldım,malesef buda toplumun değer yargılarının ne kadar kötüye gittiğinin göstergelerinden bir tanesi.zamanınızı aldığım için teşekkür eder,keyifli hobiler dilerim.

Geri