Karadeniz Pet

Hangi irk oyuncu kustur

Net birşey söylemek imkansız kuşların karakteristik özelliklerine bağlı bir durum her kuşun yapısı farklı kimi kabul eder anlaşır kimi sorun çıkarır tüyler havada uçuşur.
Aslinda erkek alip buyutup disinin yanina koymak en guzeli olur ama ilerde yumurta faln yaparsa ilgilenemem okadar beceremem diye korkuyirm
Dişiler her yeri ısırmayı çok severler evinizde yukarlarda köpük falan varsa almanızı tavsiye etmem çok yerlerse sorun oluşabilir bizim evde köpük var petshoptan bi erkek olarak aldım onun canının sıkıldığını fark ettim bende fazla ilgelenemiyordum işlerimden ona bi erkek daha arkadaş aldım ama bizim eski erkek yavru kuşun ceresi nin rengi bi anda değişti dişi olduğunu fark ettim bende diyorum herzaman yukarı çıkıp kemirme sesleri neden geliyor xD
Yok kopuk yok. Peki alistilar mi sizinkiler?? Bi de ciftlesirlrrse yavru fln yaparsa diye korkuyormusumuz? İlgilenme acisindan

Aslinda erkek alip buyutup disinin yanina koymak en guzeli olur ama ilerde yumurta faln yaparsa ilgilenemem okadar beceremem diye korkuyirm

Yok kopuk yok. Peki alistilar mi sizinkiler?? Bi de ciftlesirlrrse yavru fln yaparsa diye korkuyormusumuz? İlgilenme acisindan
bize alıştılar ama bakmak için bize alışmalarına gerek yok yani alışık olmassa sadece kafesin altını temizleriz haftada 1 kere 3 günde 1 bide yem gibi şeyleri değiştiririm kuşları kafesten çok nadir çıkarırım yumurtaları olursa öyle yaparım çok fazla ellemem bu şekilde yaparım o yüzden tetirgin veya korkmuş değilim ayrıca bizim kuşlarımız yavru daha korkmanıza da gerek yok hatta internette bunun hakkında bir sürü videolar var önünüze çıkabilecek engellere karşılık internete bakabilirsiniz .

bize alıştılar ama bakmak için bize alışmalarına gerek yok yani alışık olmassa sadece kafesin altını temizleriz haftada 1 kere 3 günde 1 bide yem gibi şeyleri değiştiririm kuşları kafesten çok nadir çıkarırım yumurtaları olursa öyle yaparım çok fazla ellemem bu şekilde yaparım o yüzden tetirgin veya korkmuş değilim ayrıca bizim kuşlarımız yavru daha korkmanıza da gerek yok hatta internette bunun hakkında bir sürü videolar var önünüze çıkabilecek engellere karşılık internete bakabilirsiniz .
Tsk .

Peki arkdslar 28-30 gunluk yavru alicam yem kiramaz di mi? Ne vericem? Elimde aspur ve daldari var olur mu

Geri