Karadeniz Pet

hiç hareket etmiyor

Sizce bu durumu normalmidir?

• Hasta hemen bir veterinere git.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Disi kuslarin sahibini daha cok sahiplendigi ve kiskandigi yönünde bir görüs var. Eger kusunuzla duygusal bag kurduysaniz ne fark eder ki, isterse cinsiyetsiz olsun. Ayrica kafesteki o plastik tünekleri cikartip yerine ahsap tünek takininiz, plastik tünekler zararli. Ayrica tünekler kafeste derinlemesine olmali uzunlamasina degil. Bir tünek yukarida, digeri ise nispeten asagida olacak.

Disi kuslarin sahibini daha cok sahiplendigi ve kiskandigi yönünde bir görüs var. Eger kusunuzla duygusal bag kurduysaniz ne fark eder ki, isterse cinsiyetsiz olsun. Ayrica kafesteki o plastik tünekleri cikartip yerine ahsap tünek takininiz, plastik tünekler zararli. Vision modellerindeki bu tünekler resmen rezalet. Tamamen aliciyi kandirmak icin dizayn edilmis gösterisli tünekler, fonksiyonu ise dedigim gibi rezalet. Kus stabil kavrayamiyor, bazi yerlerinde kusun parmaklari sikisiyor vesaire. Ayrica tünekler kafeste derinlemesine olmali uzunlamasina degil. Bir tünek yukarida, digeri ise nispeten asagida olmali. Uzun ve mutlu bir ömrü olur sizinlikle birlikte umarim.

20170221_074205.jpg

Arkadaşlar son halimiz bu şekilde sanırım vermeyeceğim kuşu çünkü çok tatlı bu arada kuş salıncağının üstündeyken parmağımı tünel şeklinde karnına dokundurunca gelmek zorunda kalıyor ancak tüneğindeyken Parmağıma gelmiyor ve uçarak kaçıyor nasıl kaçmamasını nasıl sağlarım yem vermeye çalışınca kaçıyor

Sabredin daha yeni sahiplendiniz. Onun yerine kendinizi koyun.. Güven zamanla kazanılan bir şeydir. Bir hafta da tanıdığınız birine siz koşulsuz güvenir misiniz? konunuzu okudum dişi bir mubiş o.. Ve değiştirmeyeceğinize sevindim. Değiştirmeyin de. Dişi mubişler ve erkek mubişler farklı karakterde canlılar ama ikisi de muhteşem. Siz şanslısınız yavru iken sahiplendiğiniz için ilginizle konuşur da siz ne derseniz yapar. Her şey zamanla olur. Ne mutlu elinize bile gelmiş. Karakter meselesi her mubiş bir değil daha elinizi tünek yapsanız da gelmeyebilirdi. Arkadaşlar da yazmış tünekleri değiştirin lütfen..

Sabredin daha yeni sahiplendiniz. Onun yerine kendinizi koyun.. Güven zamanla kazanılan bir şeydir. Bir hafta da tanıdığınız birine siz koşulsuz güvenir misiniz? konunuzu okudum dişi bir mubiş o.. Ve değiştirmeyeceğinize sevindim. Değiştirmeyin de. Dişi mubişler ve erkek mubişler farklı karakterde canlılar ama ikisi de muhteşem. Siz şanslısınız yavru iken sahiplendiğiniz için ilginizle konuşur da siz ne derseniz yapar. Her şey zamanla olur. Ne mutlu elinize bile gelmiş. Karakter meselesi her mubiş bir değil daha elinizi tünek yapsanız da gelmeyebilirdi. Arkadaşlar da yazmış tünekleri değiştirin lütfen..
Cevabınız için teşekkür ederim ancak kuş kafesin içindeyken zaten hep salıncakta takılıyor. Tüneklerle çok ilgilenmiyor ve bir sitede tüneklerin kuşların ayaklarına özel olarak üretildiği ve kan dolaşımı içinde önemli olduğunu okumuştum.

Salıncağı severler takılsın salıncakta bakalım küçük hanım.. Kızlar hem biraz cadı hem çok akıllı hemde yaramazdırlar. Onunla ilgilendiğiniz müddetçe karşılığını alacaksınız. Tünek konusunda da tercih sizin. Naçizane bizler size fikir beyan edebiliyoruz zaten..

Maşaallah güzel bir dişi yavruya sahipsiniz

Geri