Karadeniz Pet

Hint bülbülü üretimi

Melya

Meraklı Üye
4E8D7CCD-104E-4E8B-837A-BD0AE1DA0728.jpeg
F6B132A7-8361-40A4-B8C6-E07B94F10B7C.jpeg
A907CCEC-A21C-4ECA-B507-D2BE326F6E49.jpeg
Hint bülbüllerim için 4 gün önce hasır yuvalık ve kıl yumağı almıştım kafesin de en üst noktasına yerleştirmiştim. Kafes düzeni nasıl sizce ve de büyük kafese geçmeli miyim? Bir de bu sabah yuvalığın içinde yumurta gördüm. Yaklaşık kaç gün sonra yavru çıkar. Kafes değişikliği yapsam kuşlar için bir sorun teşkil eder mi? Şimdi mavi kafesteler yeşil büyük kafese geçireyim mib Üretim süreci hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkürler. 🙏🏻

Yavrular 17 günde falan çıkar gün bir kaç gün kısala bilir uzaya bilir o kafeste dursunlar ellemeyin ve fazla rahatsız etmeyin sakin ortam da dursunlar

Ekli dosyayı görüntüle 60901Ekli dosyayı görüntüle 60898Ekli dosyayı görüntüle 60899Hint bülbüllerim için 4 gün önce hasır yuvalık ve kıl yumağı almıştım kafesin de en üst noktasına yerleştirmiştim. Kafes düzeni nasıl sizce ve de büyük kafese geçmeli miyim? Bir de bu sabah yuvalığın içinde yumurta gördüm. Yaklaşık kaç gün sonra yavru çıkar. Kafes değişikliği yapsam kuşlar için bir sorun teşkil eder mi? Şimdi mavi kafesteler yeşil büyük kafese geçireyim mib Üretim süreci hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkürler. 🙏🏻
Yavrular cıkınca yuvadan ayrılınca kafes genişletebilirsiniz değişimi ozaman yapmaanız daha uygundur