Karadeniz Pet

(Hobi e Hobis s ) nereden temin edilir.

Oğuzhan Yıldız

Meraklı Üye
Arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere Hobi e ve s vitamini nereden temin edebilirim. İnternete var ama daha önce alışveriş yapmadığım için güvenilir olup olmadığını bilmiyorum. Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

@Ayhan OTÇUOĞLU hocam mama yapımı videonuzda kullandığınızı gördüm sizce nereden temin etmeliyim merdiven altı ürün olmaması için.
Veterinerlerden, çok daha zengin içerikli vitaminler temin edebilirsiniz. Kuş sayınız az ise, yine veterinerden elinde açılmış, kullanılmakta olan vitaminlerden olup olmadığını sorup isteyebilirsiniz. Etrafınızda güvercin besleyenler var ise sorabilirsiniz. Örnek olarak aşağıda bir vitaminin içeriğini paylaşıyorum. Fikir edinmenize yardımcı olabilir.
vit-amino.jpg

Veterinerlerden, çok daha zengin içerikli vitaminler temin edebilirsiniz. Kuş sayınız az ise, yine veterinerden elinde açılmış, kullanılmakta olan vitaminlerden olup olmadığını sorup isteyebilirsiniz. Etrafınızda güvercin besleyenler var ise sorabilirsiniz. Örnek olarak aşağıda bir vitaminin içeriğini paylaşıyorum. Fikir edinmenize yardımcı olabilir.
Ekli dosyayı görüntüle 17960
İşin aslı bende fazla kuş yok iki takım var ve ikisini de yeni eşe attım. Bunlardan üretim sağlamak istediğim için bu ürünü seçtim aynı zaman da Ayhan hocanın da mama yapımı videosunda çift kuşları eşleme konusunda kullandığını gördüm. İnternette buldum fakat adını daha önce duymadım ve alışveriş yapmadım. Uzun lafın kısası Çifteler’den verim almak istiyorum en etkili yöntem neyse onu yapmak istiyorum. Mama, çeşitli yem takviyeleri vitaminler hepsi tamam ama bilmediğim etkili bit yöntem varsa da yapmak isterim .

Zaten internet sitelerinin çoğu güvenilir. Güvenlik sertifikalarına bakarak da anlayabilirsiniz. İşinizi garantiye almak için sanal kart oluşturarak alışveriş yapabilir veya bir miktar fazla ödeyerek kapıda ödeme seçeneği kullanabilirsiniz

ECDB9818-84E4-480A-A27E-ECF77ECD7FB6.png
@Ayhan OTÇUOĞLU Hocam e ve s vitamininin içeriğinde çift kuşları eşe getirmek için açıklama var günlük olarak tazelememiz mi gerekiyor mesele 5 gün üst üste verin 2 gün dinlendirin yazıyor burada 5 gün üst üste verirken her gün tazelememiz mi gerekiyor.