Karadeniz Pet

iğne sonrası

Cihan Altunöz

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar yaklaşık 20 gün önce muhabbet kuşumun göğüsündeki şişliği memlekete gittiğimde farkettim zaman kaybetmeden veterinere götürdüm yağ bezesi oldugunu soledi fakat çok büyümüş operasyonu vucudu kaldırmaz iğnelerle büyümesini engelleyelim dedi ve bi iğne yaptı film çektikden sonra 15 gün sonra tekrar gel dedi 15 gün sonra işten izin alıp memlekete gittim tekrar aynı veterinere götürdüm iğne için sol ayağın yani sol baldırdan yaptı iğneyi vurur vurmaz kuşum o ayagını büktü basmadı üstüne canı acımıştır acısı geçince düzelir dedi 4 gün oldu hala aynı bugün evdekiler aynı veterinere götürmüş ilk defa böyle bişi görüyorum yapacak hiç bişey yok beklicez kendi kendine geçmesi lazım demiş kuşum tek ayagını kullanıyor şu anda bi tavsiyede bulunacak fikir verecek birisi varmı bana acaba iyi akşamlar

Kardeşim hiçbirşey yapamayız...Eğer iğneyle kas,bağ zedelemiş olsa şimdiye biraz daha iyi olması lazımdı...korkarım ki iğneyi sinire denk getirdi ve eğer böyleyse iyileşmesi imkansız.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bugün bi tık daha iyi dedi ama evdekiler umarım düzelir yksa o veterinerin çekeceği var elimden

Benim bildiğim muhabbet kuşlarına sadece göğüs kısmından çok ince bir şekilde iğne yapılabiliyor, şişlik nasıl bir şeydi bilmiyorum ancak yapılan işlem muhtemelen büyük oranda hatalı bir işlem geçmiş olsun .
Bu arada işin ehli Türkiye'de zaten çok sayılı hekim var kanatlılar için onlarda çeşitli durumlarda ameliyat yapıyor muhtemelen sizin ki bilgisizlikten kaldırmaz demiştir.

Bekleyin zaman gösterecektir,iğne yapılan yere de bakın şişlikte hareketi kısıtlar.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Once bir ilaç tedavisi falan deneseydi keşke hangi şehir burası ? Kanatlı vet olmadığı sürece çok fazla her dediklerine yaptıklarına guvenemiyoruz çünkü malesef

Once bir ilaç tedavisi falan deneseydi keşke hangi şehir burası ? Kanatlı vet olmadığı sürece çok fazla her dediklerine yaptıklarına guvenemiyoruz çünkü malesef
malatya da erşan diye bi veteriner lanet ettim kuşu o halde görünce ötmesi falan gayet iiyi konusuyorda sadece yürümesi ve pinek de durması sıkıntı işte :(

Kuş veterinerlerini telefonla da olsa bir arayip ne olmuş olabilir ne yapilabilir diye bir danışın isterseniz belki yardimci olabilecek çıkar

Geri