Karadeniz Pet

İshal Hakkında Bu Çözüm Geçerli mi? Zararlı mı?

Kardo kepçeyle vereydin

mobil uygulama ile gönderildi.

Bizim mercimekler hormonlu :) gözümün ayarı yok ki. İnşallah kuş aşırı dozajdan dolayı birşey olmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim mercimekler hormonlu :) gözümün ayarı yok ki. İnşallah kuş aşırı dozajdan dolayı birşey olmaz.

aklıma su geldi.

gokhan-zan-ve-ekmek-vermek_o_2776.webp

1ZvubZsOSMus0c1x7IYlKA.png

trikomonas hastalığı.

Teşekkür ederim Selçuk bey, peki bu ilaçları kullanırken multivitamin probiyotik kullanımı da yapsam olur mu? Bir gün probiyotik, bir gün multivitamin kullanayım diyorum.

Olur ikisini birlikte de kullanabilirsiniz. Hatta ikisini birlikte kullanın kuş çökmüş. Toparlansın. Geç kalmayın vakit dar.

İlaç oranı çok yüksek mercimek tanesinin 4 katını koyuyorsunuz. Ayrıca tetrayı hemen kesip mikostatin ve flagyle alın eczaneden eve gelir gelmez iki damla damlatın ağzına. Her birinden birer damla. Sonrasında sabah akşam birer damla 7 gün. Kuş tricomonasmış

@Selçuk YÜKSEL bey , mikostatin aldım fakat flagyle alamadım. Reçetesiz satmıyorlar muş eğer kısa zamanda cevap atabilirseniz farklı bir ilaç alabilirim birkaç tane eczaneye sordum vermediler

Selçuk bey , eğer bu ilaç çok önemli başka olmaz derseniz. Sabah izin alabilirsem sağlık olacağından reçete yazdırmaya çalışabilirim.

Cocsi geel bulamamıştınız dimi ?

Onun hakkında konuşmamıştık. Tetra mezatin önermiştiniz. Bir bakarım isterseniz. Cocsi geel de olursa. Ben yarın şansımı sağlık ocağında tekrar arayayım. Fgyle yi alamazsam cocsi geel alayım mı?

Bir de şimdi eve geldim de kuşa bi baktım ne yapıyor diye. Göğsü şiş gibi geldi. Kabarıklıpımdan dolayı dikkat etmemişim.
489c5176fd631fbf40ded43e1a9b61b8.jpg

Ne ilaçlar kullandınız şimdiye kadar ?

@Selçuk YÜKSEL bey,

Şimdiye kadar;

Tetra mezatin : 5 gün kullanıldı. ( Yukarıda ki yorumlardan özet geçmek gerekirse normal dozajın 4 katını kullandığımı belirtmiştiniz. 5. gün bi resim atmıştım. Şuan ki muhabbet oradan gelişmişti.)

Hobi S + Hobi E + dyz a yme 256 : 6. gün yani bugün kullanıldı. Tek bir sulukta verdim. Aynı anda.

Mikostatin : Bugünün akşamında ağzına bir damla verildi.

Her gün kafes altı temizlendi. Sadece 3 martta sirkeli su ile her silinerek detaylı temizlik yapıldı.

Yem olarak; akıllı yemlikte aspur bulunmakta. küçük yemlikte yulaf veriliyor. Bugün sabah kırmızı renkli daldarı da verildi. Kimisini yemiş kimiside yere dökmüş.

Dışkısı ile temas etmesin diye tabana plastik ızgarası konuldu. Yere düşen yulafları yemek için bazen tabana iniyordu. Yulafa bayılıyor.

Son düzenleme:
Bir damla daha mikostatin verin. Sonraki dozlar tek olsun.

Peki cocsi gell konusunda ne düşünüyorsunuz alayım mı? Yoksa fylagel için sağlık ocağında şansımı zorlayayım mı? Hangisinin kullanılması daha iyidir.

Cocsigeel daha kapsamlı ve daha iyidir. Yazdırmaya uğraşacağınıza cocsigeel alıp çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar 5 gün. İlacı alana kadar mikostatin’e devam edin ama.

Cocsigeel daha kapsamlı ve daha iyidir. Yazdırmaya uğraşacağınıza cocsigeel alıp çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar 5 gün. İlacı alana kadar mikostatin’e devam edin ama.

Peki cocsigeel i yarın bulurum ben. Coocsigeel ile birlikte multivitamin probiyotik kullanımı nasıl. Olmalı. Aynı anda karıştıramam sanırım.

Elimden geldiğince düzenli olmaya çalışıyorum. Daha iyilerini yapabilirdim ama iş hayatı malum :)

Cocsigeel vitamin içeriyor zaten. Siz probiyotik katın aynı oranda.

Geri