Karadeniz Pet

Kafes dışında düşme

Tamam bu vitamin ne içeriyor peki ? Hangi vitamin ?
Linke tıklayıp bakarsanız upuzun bir açıklama var ama ben özet geçeyim. "Tüy dökümü zamanı ve ara tüy dönemlerinde tüy tamamlayamama ve benzeri tüy problemleri için üretilmiş için en kaliteli tüy vitamini takviyesidir."
İçindekiler:

Biotin:15.000mg/kg

Çinko:5.400mg/kg

Dekstroz:250.000mg/kg

Her ne kadar doğru bulsanızda bazı kuşlar maalesef meyve, sebze yemeyi sevemiyor yavru iken. Ayriyeten tüy dökümünde olan kuşlar için sadece yulaf değil bu yemi öneririm içerisinde %20 Soyulmuş Yulaf içeriyor zaten. https://www.hobipet.com.tr/hobi-m008-dinlemerahatlama-ve-tuy-donemi-yemi-1kg
ben yulafı yeme karıştırmaktansa ayrı olarak vermeyi daha uygun buluyorum normal yeme karıştırıldığında yağlanma riski daha fazla oluyor

Linke tıklayıp bakarsanız upuzun bir açıklama var ama ben özet geçeyim. "Tüy dökümü zamanı ve ara tüy dönemlerinde tüy tamamlayamama ve benzeri tüy problemleri için üretilmiş için en kaliteli tüy vitamini takviyesidir."
İçindekiler:

Biotin:15.000mg/kg

Çinko:5.400mg/kg

Dekstroz:250.000mg/kg
Tamam kuşum halen uçamazsa bundan da sipariş verecem mecbur çünkü uçamıyor ve o da bunun farkında artık dışarı çıkınca uçmayı bile denemiyor

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 10
Geri