Kafesten çıkmak için bağırıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bdnl2

Yeni Üye
Kuş kafesten çıkmak için çok yüksek sesle bağırıyor. Komşular şikayeye geldi ve benim de başım şişti engelleyemiyorum o kadar yüksek sesli CARCARCARCARCAR yapıyor ki başka birine vermeyi düşünüyorum çünkü bitirmiyor. Ne yapmam gerekiyor başım ağrıdı..

Ecrin Karadağ

Bilgili Üye
Kuşla ilgilenin ki CAKCKAKCAKCA diye ötmesin 🤣

Crow Stars

Meraklı Üye
kuş alırken bağıracağını bilerek almalısınız kuşlar ötmekten başka bir şey yapamıyor konuşamıyor bizim gibi

wezy

Yeni Üye
sabahları benimkide aynısı yapıyor bağırınca hep saldım alışıtı şimdi bağırınca salınmaya

Hüseyin01

Meraklı Üye
Kuşlari sahiplendiğimiz ilk günler her firsatta onunla ilgilenip ,kafesten dışarı cıkariyoruz ve bir müddet sonra ilgimiz azaliyor.Kuşcağizda haliyle o ilgiye ve dışarı cıkmaya alıştığı için çıkmak için bağiriyor olabilir mi?Kuşunuzu kafesten dışarı çıkaracağınız vakitleriniz hep ayni saatler olmasina ozen gösterirseniz ,o saatin dışında bağirmayacaktır diye duşünorum.

Bdnl2

Yeni Üye
sabahları benimkide aynısı yapıyor bağırınca hep saldım alışıtı şimdi bağırınca salınmaya
Evet daha çok sabahları zaten yapıyor.. Bağırınca salıncağını düşündüğü için mi ben de anlamadım nasıl engelleyebiliriz bir bilginiz var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...