Morissa

Yeni Üye
24 Ağu 2019
14
2
3
19
Evcil Hayvanı
Kanarya
Kuş sayısı
2 tane
7 aylık erkek kanaryamı bir türlü banyoluğuna girip banyo yapmaya alıştıramadım. Önceden dişi kuşumu bir kere sokmuştum sonradan hep kendi girip yapmaya başlamıştı. Ama bu sefer erkekte işe yaramadı. Suluğunu aldım susayınca banyoya girmek zorunda kalır diye yine girmiyor. Nasıl alıştırıcam banyoluğa?

Pamir GÜLMEZ

Profesyonel
14 Ocak 2018
459
265
63
32
ANKARA
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Papağan Türleri
Kuş sayısı
2 tane, 2 ile 5 tane
7 aylık erkek kanaryamı bir türlü banyoluğuna girip banyo yapmaya alıştıramadım. Önceden dişi kuşumu bir kere sokmuştum sonradan hep kendi girip yapmaya başlamıştı. Ama bu sefer erkekte işe yaramadı. Suluğunu aldım susayınca banyoya girmek zorunda kalır diye yine girmiyor. Nasıl alıştırıcam banyoluğa?
İhtiyaç dahilinde banyo yaparlar siz zorlamayın .

Suluğu da acilen takın kafese . Susuz bırakmak nasıl bir düşüncenin ürünü ? Nasıl yapabiliyorsunuz bunu ?

• Beğen
Tepkiler: 7-64/Arsenal

Morissa

Yeni Üye
24 Ağu 2019
14
2
3
19
Evcil Hayvanı
Kanarya
Kuş sayısı
2 tane
İhtiyaç dahilinde banyo yaparlar siz zorlamayın .

Suluğu da acilen takın kafese . Susuz bırakmak nasıl bir düşüncenin ürünü ? Nasıl yapabiliyorsunuz bunu ?
Aldıktan yarım saat sonra taktım zaten. Bir sayfada suyu alınca sulukta banyo yapmayı kestiği söylenmişti o yüzden yaptım.

• Beğen
Tepkiler: Pamir GÜLMEZ

Pamir GÜLMEZ

Profesyonel
14 Ocak 2018
459
265
63
32
ANKARA
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Papağan Türleri
Kuş sayısı
2 tane, 2 ile 5 tane
Aldıktan yarım saat sonra taktım zaten. Bir sayfada suyu alınca sulukta banyo yapmayı kestiği söylenmişti o yüzden yaptım.
Herhangi bir şeyi yapması için bu canları zorlamayın . İhtiyaçları ya da hevesleri varsa kendi istekleriyle yaparlar zaten .

• Beğen
Tepkiler: 7-64/Arsenal