gökçen

Aktif Üye
18 Ara 2019
53
17
8
33
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Doğrusu ne arkadaşlar ?

Kca

Profesyonel
11 Kas 2017
588
284
63
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Doğrusu ne arkadaşlar ?
Dün istanbulun en iyisi olarak bilinen veteriner bana haftada 3 gün 3er saat verip al sürekli durmasın fazla yer dedi. Zaten fazla yemekten birikme yapmış benimkinde. Hiç olmazsa da olmaz. Yine de danışın bir isterseniz.

gökçen

Aktif Üye
18 Ara 2019
53
17
8
33
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
bana veteriner ayda 3 gün koy sadece dedi. kuş yetiştiren başka biri her gün kafeste olsun dedi. bir diğeri kuş kumu verme zararlı dedi. Doğrusu ne çok merak ediyorum artık.

• Beğen
Tepkiler: PatronBurak ve Kca

Ali Ergün Türköz

Profesyonel
21 May 2018
246
57
28
25
Bolu
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Kuş kumu sindirim için çok yararlıdır. Kafeste hep bulunsun, ihtiyaçları olduğu sürece kendileri yiyeceklerdir. Eğer çok yiyorsa haftada 1 kere koyun kafesin içine.

• Beğen
Tepkiler: Pamir GÜLMEZ

Pamir GÜLMEZ

Profesyonel
14 Ocak 2018
369
130
43
32
ANKARA
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Olmazsa olmazdır kuş kumu .

Kumu ilk tanıdıklarında keyfi olarak biraz fazla tüketebiliyorlar ama bir süre sonra kumun kendi üstlerindeki etkisini anlayınca ihtiyaç dahilinde tüketmeye başlıyorlar .

Yağmur-milka

Profesyonel
6 Tem 2018
865
261
63
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
bana veteriner ayda 3 gün koy sadece dedi. kuş yetiştiren başka biri her gün kafeste olsun dedi. bir diğeri kuş kumu verme zararlı dedi. Doğrusu ne çok merak ediyorum artık.
Valla benim kuşum yemiş yemiş yemiş kursak çamur gibi olmuş taş dolu haftada 3 gün 3 saat önerdi birde onun yerine yumurta kabuğuda kullanabilirsin dedi

• Beğen
Tepkiler: Kca

Kca

Profesyonel
11 Kas 2017
588
284
63
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Olmazsa olmazdır kuş kumu .

Kumu ilk tanıdıklarında keyfi olarak biraz fazla tüketebiliyorlar ama bir süre sonra kumun kendi üstlerindeki etkisini anlayınca ihtiyaç dahilinde tüketmeye başlıyorlar .
Valla benimki de yağmur-milka nin dediği gibi top gibi kum birikmiş hayvanda. Yeni de tanışmadı doğduğundan beri var kafesinde 2.5 yaşında. Canları sıkıldıkça gidip yiyorlar sanırım yem gibi