Kuşum öok havadan uçuyor

A

alisafaA7

Guest
Arkadaşlar geçen hafta aldığım limonum u dışarı saldım ama çok gavdan uçuyo benim eskidn de kuşum vardı ama o böle değildi ve dün perdedin üstündeki atalığa girdi ama çıkarabildik çok korkuyorum ne yapmalıyım

Oğuz Emre

Meraklı Üye
Kanatları tavana çarpıyor mu uçarken? Üzülerek söylüyorum ki gözleri görmüyor olabilir o zaman... Ama ilk defa saldıysanız korkudan da yüksek uçuyor olabilir.

Y

Yücel YETİMOĞLU

Guest
korkuyor hocam kuş anlaşılan evide tanımyor 1,2 daha uçsa kendine rahat konacak tüneyecek yer bulur, dk.da kör ettiniz hayvanı :)

Oğuz Emre

Meraklı Üye
Yok daha önce başımdan geçti o yüzden sordum :) Belirttim zaten ilk defa salındıysa normal.

A

alisafaA7

Guest
Abi daha bi hafta önce aldık kanyları deyiyo ama kör drğil çünkü elimî uzatın a bakıyo

A

alisafaA7

Guest
Bide dedğin gibi tünicrk yer arıyo çünkü oturma odası küçük zaten tam bi yere koncsk kaçıp gidiyo :D

Oğuz Emre

Meraklı Üye
1 haftaysa normaldir içiniz rahat olsun :) Ortama ve size alışınca tam 12den konar istediği yere :)

A

alisafaA7

Guest
Arkadaşlar kuşum ağzını açıp kapatıyo bu ne demek hızlı arkadaşlar lütfen ACIL

Y

Yücel YETİMOĞLU

Guest
Arkadaşlar kuşum ağzını açıp kapatıyo bu ne demek hızlı arkadaşlar lütfen ACIL
okuyup üflüyor olabilir hocam istigfarsız yaklaşma :) şakası bi yana korkma hocam bu kadar ya hayvan bu agzını açar ayagnı kaldırır pimpirikli olma hareketlerinde hantallaşma yoksa normal ortamda problem belirtisi yok demektir genelde...