Karadeniz Pet

Kuşum Disariya Çıkmıyor

uydu3

Meraklı Üye
Arkadaslar 2 kuşum var biri dışı biri erkek dişi 2gundur halsiz gibi bana da öyle geliyor olabilir bugun kafesten zorla ben cikarttim erkek elime alışık genelde onunla oynarim kiz fazla sevmiyor ele gelmeyi ona genelde erkekle oynarim acaba kustu falan mı

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar 2 kuşum var biri dışı biri erkek dişi 2gundur halsiz gibi bana da öyle geliyor olabilir bugun kafesten zorla ben cikarttim erkek elime alışık genelde onunla oynarim kiz fazla sevmiyor ele gelmeyi ona genelde erkekle oynarim acaba kustu falan mı

Fotoğraf atın bakalım

Zorlada olsa çıkarıyorum disariya bu arada
750faa2b55fb9c630d7877c7c728d1e9.jpg

Tüy mü döküyor kuşunuz
ben tam anlamıyorum ilk kusum bunlar ama tüyü cok dökülüyor sayılır bide böyle hafif halsizlik var başka da birseyi yok benim ilgimi çeken

ben tam anlamıyorum ilk kusum bunlar ama tüyü cok dökülüyor sayılır bide böyle hafif halsizlik var başka da birseyi yok benim ilgimi çeken

Tüy zamanına girdiği zaman halsiz olmaları normal ama arkadan çekin kusu birde tüye girip girmediğini net anlayayim

Aslında anlaşılıyor tüy zamanına girmiş

5-10dkya atayım arkasından resmini peki ne yapmam gerekir hocam bu dönemde

Bu dönemde bakım ve beslenmeyi iyi olduğu zaman iyi bir tüy yapısına sahip olacaktır

Bu dönemde bakım ve beslenmeyi iyi olduğu zaman iyi bir tüy yapısına sahip olacaktır
Teşekkürler yardımınız için az sonra arkadan fotoğrafında atarım

Geri