#Başak

Süper Üye
8 Şub 2017
125
14
18
24
Merhaba, erkek kus için yeni dişi aldim.Yaklaşık 1 hafta oldu. İlk günden ciftlestiler yumurta var mi yok mu bilmiyorum. Erkek kuş odada uçmak istiyor fakat dişi kus esi vikinca kendini kafese vuruyor.Ayrica dişi kus odada sürekli uçup, duvara carpiyor.Ne yapabilirim? Erkek kus cikmak için cilditiyor resmen

kayraa kirac

Profesyonel
4 Şub 2015
735
54
28
Merhaba, erkek kus için yeni dişi aldim.Yaklaşık 1 hafta oldu. İlk günden ciftlestiler yumurta var mi yok mu bilmiyorum. Erkek kuş odada uçmak istiyor fakat dişi kus esi vikinca kendini kafese vuruyor.Ayrica dişi kus odada sürekli uçup, duvara carpiyor.Ne yapabilirim? Erkek kus cikmak için cilditiyor resmen
Yavru almak istiyorsaniz kuslari salmamalisiniz.

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Levent ACAR

Moderatör
Yönetici
8 Ara 2013
15,915
907
113
45
İstanbul / Maltepe / Bağlarbaşı / inönü / 69
folluktanal.com
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Kanarya, Kedi
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri
Dişi kuş odaya yabancı olduğu için nerede uçacağını, nereye konacağını bilmiyor. Alıştıktan sonra duvara çarpmaz. Tanıştığı eşinden de ayrı durmak istemiyor. Kafesten çıkmaya çalışıyor olabilir erkek çıkınca. Yavru almak istiyorsanız salmayın. Kuşlar kafeste dursunlar.

#Başak

Süper Üye
8 Şub 2017
125
14
18
24
Eğer icinde yumurta varsa ve duvara çarparsa yumurta kirilir mi?Kus için tehlikeli olur mu bu durum?

slowlyyy

Süper Üye
24 Kas 2016
102
22
18
kuşun arka tarafından kanatlarının olduğu yerden foto çekip atarsanız yardımcı olmaya çalışırız.