Karadeniz Pet

Kuşum ishal ve sarı kustu

Umut Can Çil

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar bir hafta önce kuşumu ishalden kaybettim. Diğer kuşum da ishal oldu. Ölen kuşuma verdiğim ilacı verdim. Ve kusmaya başladı. Sarı sıvo bir şekilde ne yapmalıyım.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Suyuna 3 4 damla elma sirkesi katın. Haşlanmış patates yedirim.

İlaç veriyorum

Diğer kuşa etki etmeyen ilaç muhtemelen buna da etki etmeyecektir. Dışkı ve kuşun videosunu paylaşın. Hangi ilaca başladığınızı da yazın.

Diğer kuşa etki etmeyen ilaç muhtemelen buna da etki etmeyecektir. Dışkı ve kuşun videosunu paylaşın. Hangi ilaca başladığınızı da yazın.
etki etmişti ishali geçirdi hafiften ama gitti. bu da çok halsiz elime almaya çalıştığımda ciyaklıyor hep gözü kapalı ve ishal

Eski konunuza Selçuk bey biteral kullanmaya başlasaydınız keşke yazmış. Bu kuş da diğeri ile aynı belirtilere sahipse bu kuşa biteral ilacını kullanın.

Eski konunuza Selçuk bey biteral kullanmaya başlasaydınız keşke yazmış. Bu kuş da diğeri ile aynı belirtilere sahipse bu kuşa biteral ilacını kullanın.
o kadar kötü ki yarına sağ mı kalacak garanti bile veremiyorum kendisine dokundurtmuyor ve gaga rengi maviden pembeye dönüştü

Bu
8bfe8dff387d9f9f108287ab2bfef67b.jpg

yaaaa bak çok üzüldüm önerim yarın yaşarsa ilk iş veteriner olsun burda belli bir yere kadar yardım edebiliyoruz

dışkıyla kusmuğu resim çekseniz olur mu

Biteral sanırım reçetesiz satılmıyor ama kusun ağzına iki damla sirke damlatin acil olarak

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri