Karadeniz Pet

kuşum kaçtı

Betulm

Yeni Üye
Maalesef dün akşam kuşum jumbo kaçmış :-(. Balkona kafesini koydum ama umarım ölmemiştir. Herkese iyi forumlar ben kaçar. 4. bir mubiş besleyeceğimi sanmıyorum.
Elime çok küçükken geçmişti ve en son söylediği kelimeler kulağımda yankılanıyor :( hanimişte hanimiş
aed6881ec984c77d96aa62d1c3a0bbc3.jpg
015bd1ba8376789b948673b5afe0ab00.jpg
dbd3c333b40415e136766be55b4de4c2.jpg
1402867a177a3ff817a1edf7e961a87f.jpg

Çok üzüldüm çevredeki evlere falan bir sor istersen belki bulan gören olmuştur. İnşallah bulunur iyidir. Hiç güvenmemek gerekiyor aslında kafesin kapısını haricten de mandalla falan tutturmak lazım :( Hayır gece gece uyumaları lazım neden kaçıyorlar anlamıyorum

Çok üzüldüm çevredeki evlere falan bir sor istersen belki bulan gören olmuştur. İnşallah bulunur iyidir. Hiç güvenmemek gerekiyor aslında kafesin kapısını haricten de mandalla falan tutturmak lazım :( Hayır gece gece uyumaları lazım neden kaçıyorlar anlamıyorum
onları korkutan dolu etken var yada kandıran :(

çiftleşme iç güdüsüyle olabilir. sıkıldığı içinde olabilir. en büyük sebep sıkılmaları oluyor kızışma dönemlerinde değilseler

• Beğen
Tepkiler: Kca
Benim 2 kuşum da akşam kaçmıştı. O gece sabaha kadar uyuyamamıştım. Sabah 5.30da kalkıp dışarı çıktım. Dişi kuş evin yanındaki incir ağacında duruyor ama çok yüksekte. Bagırdım çagırdım kafesini getirdim kuş sesleri açtım yine duyuramadım sesimi. 10 dk ağaçta durdu sonra etrafına bakındı uçtu gitti. Sonra da hiç bulamadım :(

Benim 2 kuşum da akşam kaçmıştı. O gece sabaha kadar uyuyamamıştım. Sabah 5.30da kalkıp dışarı çıktım. Dişi kuş evin yanındaki incir ağacında duruyor ama çok yüksekte. Bagırdım çagırdım kafesini getirdim kuş sesleri açtım yine duyuramadım sesimi. 10 dk ağaçta durdu sonra etrafına bakındı uçtu gitti. Sonra da hiç bulamadım :(
of o daha kötüymüş abi ya[emoji20] benim de 2. kaçan kuşum

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Sad
İşin daha da kötüsü kaçtıkları günün sabahından sonra 2 gün boyunca sürekli yağmur yağdı rüzgar esti :(

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Sad
Bir yere sığınmis olabilir konu komsuyu taniyosaniz sorun herkese

dün akşam karşı evin terasına falan baktırdıkta şimdi hala bu çevrede midir ki caddedeki ağaçların tepesine falan baktım. hem binanın arkasından ve önünden kuş sesi açtım son ses ama çıt yoktu

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri