Karadeniz Pet

Kuşum kafasını ensesine gömüp uyuyor.

Melya

Meraklı Üye
Kuşum normalde hep düz bir şekilde uyurdu. Alalı 6 gün oldu. Bugün farkettim ensesine doğru çevirip gömüyo kafasını ve de öyle uyuyor. Normal mi bu durum?

Çok teşekkür ederim.
1FB8EB7B-0241-41F5-B649-2EEFD872C4E0.jpeg

Tünekte durabiliyor değil mi ? Maşallah sevimli 🧿Yeni aldıysanız şayet kafeste yoksa kalamar kemği ve mineral blok almanızı tavsiye ederim.Bir de tahta tünek her zaman daha sağlıklıdır.

Tünekte durabiliyor değil mi ? Maşallah sevimli 🧿Yeni aldıysanız şayet kafeste yoksa kalamar kemği ve mineral blok almanızı tavsiye ederim.Bir de tahta tünek her zaman daha sağlıklıdır.
Evet genelde tünekte durur, kafes tabanında genelde yürür paytak paytak. Kafesinde mineral blok ve de kalamar kemiği var. Henüz kum alamadım onu da en kısa zamanda almaya düşünüyorum.
0AD3D7B1-7C19-4D9A-889B-C0BBCD96C1A5.jpeg

Evet genelde tünekte durur, kafes tabanında genelde yürür paytak paytak. Kafesinde mineral blok ve de kalamar kemiği var. Henüz kum alamadım onu da en kısa zamanda almaya düşünüyorum. Ekli dosyayı görüntüle 54886
Tahta tünek daha sağlıklı olacaktır.Kafesiniz genişmiş ne güzel inş güzel günleriniz olur tatlı kuşunuzla🧿🧿

Geri