Karadeniz Pet

Kuşum neden böyle yapıyor?(videolu)

Aokiin

Yeni Üye
Muhabbet kuşum sabah normaldi lakin gece 23:00 civarı videodaki gibi davranmaya başladı(24kasım). Ne olduğu konusunda anlam veremedim. Acaba birşey yuttu onumu çıkarmaya çalışıyor bilemedim. Sıcaktan değil bir kere forumlardan araştırdığım kadarı ile hep öyle yazıyorlar. Sizce sorunu nedir?
Videosunu çektim aşağıdan izleyebilirsiniz.

Not:şuan yapmıyor gözlemlediğim kadarı ile.

Bi şeyi sindirmeye çalışıyor bir sorun yok yani

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bi şeyi sindirmeye çalışıyor bir sorun yok yani

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Pek bilgim olmadığı için davranışsal olarak, bir de bağlandığım için artık ona insan endişeleniyor en ufak şeyde umarım dediğiniz gibidir. Zaten şuan iyi durumda kerata.

Bişeyi sindirmeye çalışıyor kuş kumu alın hem kuşa faydalı hemde sindirimi koşaylaştırır kuş kumunu ayrı yemliğe koyupta ver

arkadaşlar kuş kumunu başlarda hafta bir yemine katıyordum 1 çay kaşığı daha sonra forumdan birinin dediği üzere ayrı verdim bol bol ama sanki fazla tükettiğini düşünüyorum tekrar yeme karıştırarak vermeye başaldım şuan. gerçekten hayvan kendisi bilirmi ayarını ? nasıl vermeliyim bir de bnm ilk aldığım kum grili gibiydi ikincisi sarı idi son aldığım bembeyaz farkı varmıdır ? hangisi daha iyi yada ?

Kuşlar neyden ne kadar yiyeceğini iyi bilir. Biz bozuk gıda koymadığımız sürece sıkıntı olmaz.
images
bu marka iyi bir markadır. Açıkta satılmaktadır. 1 mm tane büyüklüğü olanında alabilirsiniz. daha büyüklerini yemekte zorlanırlar.

Geri