Karadeniz Pet

Kuşum sizce nasıl?

SadeceHasan

Meraklı Üye
Kuşum komsularda 4 gun oldu.Yaklasik iki hafta daha kalacak.Arada konusuyor, dediklerine göre yaramazlasmis.Yemini dökmüş.Gozume suyu cok az geldi ve üç günden beri kafesin disinda bir yemlik var.Koyamamislarmi anlamadim.Sık boğaz etmek istemem ayıp olmasın diye.Kibarca sulugunu düzenli su koymalarini ve yemini neden takmadiklarini nasil soyleyebilirim?Ayrica beni unuturmu Boncuğum?

Evet kuşun suyu az. Ayrıca yaz aylarında 2 günde bir suyun değişmesi lazım.

sende akıllı yemlik yok o yüzden kabukların arada üflenmesi lazım onu söyledinmi? kuş bakımından anlamayanlar bilmez o işi içinde yem var sanır aç kalmasın hayvan her gün üflesinler.

sende akıllı yemlik yok o yüzden kabukların arada üflenmesi lazım onu söyledinmi? kuş bakımından anlamayanlar bilmez o işi içinde yem var sanır aç kalmasın hayvan her gün üflesinler.
Akıllı yemlik almadım,kafes aşırı darlasacakti.3 4 gune Bir içindeki yemleri uflemek yerine dokuyorlar.

Suyunu eğer günlük tazeleyebiliyorlarsa tazelesinler, yaz ayında olduğumuz için bakteri, mantar kolay ürer. Yemini de 2 günde bir üfleseler yeterli olur. Ama yemliği ağzına kadar doldursunlar.

Suyunu eğer günlük tazeleyebiliyorlarsa tazelesinler, yaz ayında olduğumuz için bakteri, mantar kolay ürer. Yemini de 2 günde bir üfleseler yeterli olur. Ama yemliği ağzına kadar doldursunlar.
Sağolun hocam aradığım cevap buydu.Suyunu günlük tazeleyeceklerini sanmam ama iki gune tazelerler.Uflemeyi bilmezler bu yuzden direk döküyorlar iki uc güne dökün diyeceğim ikindi vakti ortalık sakinlestiginde.Biraz ziyan olacak yemler ama olsun.Tesekkurler

Sağolun hocam aradığım cevap buydu.Suyunu günlük tazeleyeceklerini sanmam ama iki gune tazelerler.Uflemeyi bilmezler bu yuzden direk döküyorlar iki uc güne dökün diyeceğim ikindi vakti ortalık sakinlestiginde.Biraz ziyan olacak yemler ama olsun.Tesekkurler
Rica ederim.

Geri