Karadeniz Pet

Kuşum yerde yatıyor

johnsnow

Yeni Üye
1 saattir bu şekilde yatıyor yerde dışkısı yapışmış
IMG_20170628_002414.jpg IMG_20170628_002543.jpg

hasta 7 aydır benimle ilk kez böyle bi durum ile karşılaştım 2 gündür pek neşesi yoktu ölcek heralde elimden bişey gelir mi son bi çare ?

7/24 açık veterinerler var . imkanın varsa götür bence. ishali var mı varsa suyuna biraz çay karıştır

ishali yoktu birden bire attı kendine yere kanatlarını açıp

Alın oradan dışarıya çıkarın su vermeye çalışın bence.vitamin varsa evde vitaminli su içirin.sıcaktan olmuş olabilirmi?gözlemlemediğiniz birşey vardır mutlaka

Biraz dikeldi ancak hareketleri çok değişti

ishal olmuş dışkı yapışmış dış kısmını temizledim ancak iç kısmını temizleyemedim zarar vermekten korktum iç organlarına yeni fotoğraf atıcam sesi çıkmıyor uyukluyor

Siz hemen önlem olarak 2 damla sirkeyi 5 damla su ile seyreltin ve kuşa içirin. Sonra da dışkı resmini paylaşın.

dediğinizi yapıcam hocam hemen umarım faydasını görürüm ancak canı yok sanki can çekişiyor

Önceden farketmiş olsaydınız keşke kuşu kurtarmak zor olacak. Ama deneyecez yine de siz dışkı resmini net çekip paylaşın. Altlığı çıkarın gerekirse.Tam yatacaktım konunuzu gördüm.

Son düzenleme:
üzüm sirkesi versem olur mu hocam elma sirkesi olması şart mı ?

video çektim nasıl gönderebilirim davranışları konusunda daha net bilgi sahibi olabilirsiniz diye

Geri