Karadeniz Pet

Kuşumun ayağındaki yaralar

tansthegreat

Yeni Üye
Merhaba,

Çok çaresizim, kimseden dönüş alamıyorum...
13 yaşında erkek muhabbet kuşum var, yaşına bakıp geçmeyin ne olur. Ge
IMG_20200527_111455.jpg
IMG_20200527_112422.jpg
çtiğimiz senelerde karnının altında popoya doğru lipom çıktı (bir vet. hekimin teşhisi) ve ayaklarında kızarma, rahatsızlık şikayetleri başladı. Hekim bir şey yapamayacağını, çok yaşlı olduğunu söyledi.

Bugünlerde ise ayakları çok kötü durumda, sağ ayağının altında yaralar çıkıyor ve sol ayağı yakın zamanda felç oldu diyebilirim, şişti, sertleşti, bükemiyor, üstüne basamıyor ve üstünde beyaz şişlikler var, tünekte zar zor duruyor. Fotoğraf atıyorum.

Yaşı gereği müdahele edilemeyeceğinin farkındayım, kabullendim ölebilir, fakat en azından ağrısını dindirmek için yapmamı önerebileceğiniz bir şey varsa çok minnettar olurum Yaşadığı kadar yaşamış diyorlar, amacım daha fazla yaşatmak değil, kalan ömründe ayağındaki ağrılara yaralara bir merhem, bir çare bulmak. Cevap yazacak olanlara şimdiden çok teşekkür ederim oğlum ve kendim adına.

Merhaba,

Çok çaresizim, kimseden dönüş alamıyorum...
13 yaşında erkek muhabbet kuşum var, yaşına bakıp geçmeyin ne olur. GeEkli dosyayı görüntüle 46927Ekli dosyayı görüntüle 46929çtiğimiz senelerde karnının altında popoya doğru lipom çıktı (bir vet. hekimin teşhisi) ve ayaklarında kızarma, rahatsızlık şikayetleri başladı. Hekim bir şey yapamayacağını, çok yaşlı olduğunu söyledi.

Bugünlerde ise ayakları çok kötü durumda, sağ ayağının altında yaralar çıkıyor ve sol ayağı yakın zamanda felç oldu diyebilirim, şişti, sertleşti, bükemiyor, üstüne basamıyor ve üstünde beyaz şişlikler var, tünekte zar zor duruyor. Fotoğraf atıyorum.

Yaşı gereği müdahele edilemeyeceğinin farkındayım, kabullendim ölebilir, fakat en azından ağrısını dindirmek için yapmamı önerebileceğiniz bir şey varsa çok minnettar olurum Yaşadığı kadar yaşamış diyorlar, amacım daha fazla yaşatmak değil, kalan ömründe ayağındaki ağrılara yaralara bir merhem, bir çare bulmak. Cevap yazacak olanlara şimdiden çok teşekkür ederim oğlum ve kendim adına.
Abi geçmiş olsun ya çok kötü. Umarım çare bulursun [emoji177]

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri