Karadeniz Pet

Kuşumun Cinsiyeti ?

FeriFella

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba, kuşumun cinsiyeti ne ve kaç aylık bu gibi soruları merak ettim. Petşopcu 2 aylık dedi bencede öyle gibi ama bilenler bi yardımcı olursa 2.5 haftadır bizde konuşturamadım yönteminiz varmı? Görünüşte bi hastalığı var gibimi arkadaşlar bunuda merak ediyorum. Bi maşallah dersiniz şimdiden saolun :)

Ekli dosyalar

• IMG_20170222_215847.jpg
    IMG_20170222_215847.jpg
    280.6 KB · Görüntüleme: 24
Iki aylik var yok gagadaki siyahlik gitmemis kucuk erkek saglikli gorunuyor masallah 2.5 hafta konusmasi icin erken biraz ugrasmaniz gerek sabir

Iki aylik var yok gagadaki siyahlik gitmemis kucuk erkek saglikli gorunuyor masallah 2.5 hafta konusmasi icin erken biraz ugrasmaniz gerek sabir
Çok teşekkür ederimilk kelimesi ne olmalı sizce bide geceleri kafese firmiyor uykusu olduğu halde ordan oraya atıyor kendini üzülüyorum uyumam gerekiyor ama napabilirim ?

Çok teşekkür ederimilk kelimesi ne olmalı sizce bide geceleri kafese firmiyor uykusu olduğu halde ordan oraya atıyor kendini üzülüyorum uyumam gerekiyor ama napabilirim ?
Size alismis demek ki disarda ozgur mutlu kafeste napsin o da hakli :) ismi ile baslamak iyi olur kisa kolay guzel bir isim

yavrumuz en fazla 45 günlük yerli bi erkek yavru. herşeyin başı sevgi ve sabırdır eğitimde gerisi zamanla gelir.

Geri