Karadeniz Pet

Kuşumun gözünde mantar mı var

Angelizmm

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar dişi kuşumun daha az önce fark ettim sağ gözündeki tüyler gitmiş.
Arkadaşlar ortam temiz yavruları var yuvalığın ve kafesi sıcak suda bugün iyice temizledim. Yani mantar mı bilmiyorum ama siz daha iyi bilirsiniz ki arkadaş daha 2 gün önceki fotolarında hatta bugün öğlen bile böyle birşwy yoktu eğer mantarsa erken teşhis iyi olur bence ama strestende olabilir
Yardımınızı bekliyorum :(

Farklı bir
Hmm peki stres den olur mu
"Bu rahatsızlığın hijyenik olmayan yemlerin kullanımı, kafes temizliğine özen gösterilmemesi, A vitamini eksikliği, aşırı sıcak ve nemli ortam, aynı yerde sigara tüketilmesi gibi pek çok sebebi vardır."
Araştırdığımda bunu gibi hijyen sorunları yüzünden çıktığını gördüm. Psikolojik çıkacağını düşünmüyorum.

Farklı bir

"Bu rahatsızlığın hijyenik olmayan yemlerin kullanımı, kafes temizliğine özen gösterilmemesi, A vitamini eksikliği, aşırı sıcak ve nemli ortam, aynı yerde sigara tüketilmesi gibi pek çok sebebi vardır."
Araştırdığımda bunu gibi hijyen sorunları yüzünden çıktığını gördüm. Psikolojik çıkacağını düşünmüyorum.
Hmm peki anladım teşekkür ederim iyi akşamlar

Kuşun kuyruğunda yukarı aşağı hareket etme varmı? Gözde sulanma varmı?

Geri