Karadeniz Pet

Kuşumun hasta olduğundan şüpheleniyorum.

konya

Yeni Üye
Kuşumun hasta olduğundan şüpheleniyorum veterinere götürmek istiyorum.
Konya'da yaşıyorum(Selçuklu). İlaç ücretleri, tedavisi, veterinerin kotnrol için alacağı para ne kadar olur?
Solunum yolu hastalığından şüpheleniyorum. Gaga çevresindeki tüyler azalıyor, kuyruğu çok az aşağı-yukarı hareket ediyor, beraber uzanırken öylece ağzını açıp kapatıyor ve tüyleri ilk geldiği günkü gibi bol ve parlak değil sanki derisine yapıştırılmış gibi ıslak gibi duruyor. YARDIM EDİN LÜTFEN İLK KUŞUM GİBİ ONU DA KAYBETMEK İSTEMİYORUM.lütfen

kardeşim hemşehrim senin için birkaç yere sordum özeline de yazdım ama görmedin galiba. nalçacı sille arasında alfa veteriner kliniği var muayene ücreti 80 lira civarıymış.bence geç kalma götür mutlaka.geçmiş olsun

kusura bakma bir kaç yere sormuştum diğerini yazmışım.meramda vet-pol diye biryer var orası 80 liraymış.bilgin olsun.melikşah mahallesi meramda. sana en fazla 7 8 km uzaklıktadır zaten.

kardeşim hemşehrim senin için birkaç yere sordum özeline de yazdım ama görmedin galiba. nalçacı sille arasında alfa veteriner kliniği var muayene ücreti 80 lira civarıymış.bence geç kalma götür mutlaka.geçmiş olsun
teşekkür ederim aslında evimin yanında var

kusura bakma bir kaç yere sormuştum diğerini yazmışım.meramda vet-pol diye biryer var orası 80 liraymış.bilgin olsun.melikşah mahallesi meramda. sana en fazla 7 8 km uzaklıktadır zaten.
Annem işe gidiyor ve arabamız yok nasıl götürcem. Evimin yakınında var peki orayaa kafesle falan mı götürmeliyim?

üstünü ört kuşu korkutma soğuk veya rüzgara maruz kalmasın iyi bir şekilde korunaklı halde götürmelisin.veya ailen işten gelince beraber götürün.internetten telefonlarını bul gitmeden önce ara saat kaça kadar açıklar vs hepsini öğren kardeşim.geçmiş olsun

youtube tada bi sosyal medya sitesine yükleyip link atın

ve siz genede video atar mısınız (ve dışkı)veterinerden emin olalım

Geri