kur yapıyor

paşasultan

Yeni Üye
kuşum 2 aylık ve yeşil bir oyuncak arabası var sürekli ona kur yapıp çiftleşmedeki gibi üzerine çıkıyo kendini kaybediyor . çok ufak bunu yapması normal mi?

Cihattaha

Meraklı Üye
Azoncede birisi 3-4 aylık yavrularının çiftleşmeye calistigini soyledi yeni nesil hic iyi bir yere gitmiyor. :D Benim bildigim normalde 8 aydan sonra başlıyorlar :D

Cihattaha

Meraklı Üye
Kuşları bilmiyorum ama yavru kopeklerde boyle davranislar sergiliyorlar maksat gelecege yatirim siz yinede yanina disi almayin. :D :D :D

Fatih Sultan Mehmet

Meraklı Üye
Siz yine iyisiniz benim 40 günlük bir yavru var yem kırmayı tam öğrenemedi. Gidip kardeşini iki kaşıyor acikinca kardeşi de sabahtan aksama kadar onu besliyor. Çevresinde dört dönüyor kovaliyor :D Kafesteki tüm yavrularla uğraşıyor üstlerine çıkıyor yatanlari kaldırıyor :D Erken ogrenmisler. Arkadaşın dediği gibi yeni nesil çok fena :D

Cihattaha

Meraklı Üye
Ahahaha yemin ediyorum böylesini ilk defa duydum :D iyi guldum allahda sizi guldursun.:D cok hosmus benimde yavrularim olsada boyle seylere sahit olabilsem :D

Fatih Sultan Mehmet

Meraklı Üye
Ahahaha yemin ediyorum böylesini ilk defa duydum :D iyi guldum allahda sizi guldursun.:D cok hosmus benimde yavrularim olsada boyle seylere sahit olabilsem :D

Sormayın babasi da öyleydi onun disisine 5 dakka rahat vermezdi :D kafeste kardeslerine dışarı çıkınca bana :D ilgilenmeyince hemen çıkıyor kolumdan omzuma yukarı çok fena kimseye rahat vermiyor :D allah sizlere de nasip etsim inşallah kucak dolusu yavru :)

paşasultan

Yeni Üye
bir buçuk yaşında dişim var onun yanına koydum meraktan :D ne yapıcak diye put gibi dondu kaldı :D sanki şimdi nabıcam der gibi

AlbinoBJK

Süper Üye
maşallah pek tatlı :D

AlbinoBJK

Süper Üye
onlarda canlı bazen tatlı bazen asabi sinirli olmaları normal :)

SAHİN

Meraklı Üye
Benim de kusum iki ay yarimlik. Cok kizqin. Qaqa tasina suluqa kur yapiyor. Qaqa tasinin uzerine cikib ciftlesi:)

S308 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi