Karadeniz Pet

Kuşlar İçin Veteriner Önerileri

Hocam benim kuş iyiyken birden uyuma modu tüy kabarma halsizlik iştahsızlık oldu 1 gün takip ettim Vetenirer getirdim zayıflamış göğüs kafesi antibiyotik verdi gönderdi ve kuşum öldü 4 senelik can dostum üzüntüden artık bittim
Vetenirer yarısı inanın kuştan anlamıyor para için hep
Bu kuş hastalıklarını tedavi eden yerler yok mu hastane gibi

İnsanlar hakkında düşünelim,mide problemi için dahiliyeye gidilmesi gerekir mesela. Ama kalkıp mide ile alakası olmayan bir bölüme giderse elbette doğru olmaz. Dahiliye ayrı bir ihtisas,diğer bölümler ayrı bir ihtisas alanıdır.
KBB doktoru kulak burun boğaz alanında ihtisas eğitim almıştır,göz doktoru göz alanında ihtisas almıştır...
Kedi ve köpek alanında ihtisas yapmış ama kanatlı alanında ihtisas yapmamış veteriner elbette kuşlardan anlamaz,anlasa da bilgisi kısıtlıdır. Kedi ayrı bir hayvan,köpek ayrı bir hayvan,at ayrı bir hayvan,kuş ayrı bir hayvan,timsah ayrı bir hayvan bla bla..

Kaldığım yerden devam ediyorum. Şu aralar yoğun olduğum için ancak yazabildim. İnşallah 81 ili tamamlayacağım.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıdaki illerde kanatlı uzmanı yoksa, en azından kuşlardan anlayan ve veterinere giden kuş sahiplerinin olumlu deneyimlerinin ağırlıklı olduğu adresleri paylaşmaya çalışıyorum. Özellikle büyük şehirlerde kanatlı uzmanı bulmak kolayken, küçük şehirlerimizde ne yazık ki daha güç oluyor. Bu yüzden bazıları için, bulunduğu konum ve diğer veterinerlere kıyasen en iyisi diye tabir edebileceğimiz ve elbette güvenilir yerler araştırıp sizler için bir araya getiriyorum.

B
-------

Balıkesir
Pet-inn Veteriner Kliniği
Adres: Bahçelievler Mah. Atatürk Cad. No.: 10 Altıeylül Merkez/Balıkesir
Websitesi: http://www.petinnvet.com/

Bartın
Bartın Çağdaş Pet Veteriner Kliniği
Adres: Köyortası, Topçu Konağı Cad. No.: 79, Bartın Merkez

Batman
PETistan Veteriner Kliniği
Adres: Belde Mahallesi, Mereto Caddesi, 12AB, Batman merkez

Bayburt
DR. Haw Hayvan Sağlığı Merkezi
Adres: Gençosman, Muteber Sk. No.: 4, Bayburt Merkez

Bilecik
Karan Veteriner Kliniği
Adres: Yeni, Cami Cd. No.: 44/A, Bozüyük/Bilecik

Bingöl
T.C. Bingöl Üniversitesi Hayvan Hastanesi
Adres: Bingöl Sancak Yolu, Kurudere/Bingöl

Bitlis
Can-Pet Veteriner Kliniği
Adres: Levent Cad. Tuğ Mah. Çamlıca Apt. No: 17 Tatvan/Bitlis

Bolu
MY Pet Veteriner Kliniği
Adres: Kılıçarslan Mah. 155. Sokak, No.: 20/13 Bolu Merkez

Burdur
Bayar Veteriner Kliniği
Adres: Aydınlıkevler Mahallesi, Armağan İlci Blv. No.: 111, Burdur Merkez

Bursa
Vetorka Veteriner Kliniği
Adres: Beşevler, Bilginler Cd. Deniz Yıldızı Sk. No.: 2A, Nilüfer/Bursa

Kaldığım yerden devam ediyorum. Şu aralar yoğun olduğum için ancak yazabildim. İnşallah 81 ili tamamlayacağım.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıdaki illerde kanatlı uzmanı yoksa, en azından kuşlardan anlayan ve veterinere giden kuş sahiplerinin olumlu deneyimlerinin ağırlıklı olduğu adresleri paylaşmaya çalışıyorum. Özellikle büyük şehirlerde kanatlı uzmanı bulmak kolayken, küçük şehirlerimizde ne yazık ki daha güç oluyor. Bu yüzden bazıları için, bulunduğu konum ve diğer veterinerlere kıyasen en iyisi diye tabir edebileceğimiz ve elbette güvenilir yerler araştırıp sizler için bir araya getiriyorum.

B
-------

Balıkesir
Pet-inn Veteriner Kliniği
Adres: Bahçelievler Mah. Atatürk Cad. No.: 10 Altıeylül Merkez/Balıkesir
Websitesi: http://www.petinnvet.com/

Bartın
Bartın Çağdaş Pet Veteriner Kliniği
Adres: Köyortası, Topçu Konağı Cad. No.: 79, Bartın Merkez

Batman
PETistan Veteriner Kliniği
Adres: Belde Mahallesi, Mereto Caddesi, 12AB, Batman merkez

Bayburt
DR. Haw Hayvan Sağlığı Merkezi
Adres: Gençosman, Muteber Sk. No.: 4, Bayburt Merkez

Bilecik
Karan Veteriner Kliniği
Adres: Yeni, Cami Cd. No.: 44/A, Bozüyük/Bilecik

Bingöl
T.C. Bingöl Üniversitesi Hayvan Hastanesi
Adres: Bingöl Sancak Yolu, Kurudere/Bingöl

Bitlis
Can-Pet Veteriner Kliniği
Adres: Levent Cad. Tuğ Mah. Çamlıca Apt. No: 17 Tatvan/Bitlis

Bolu
MY Pet Veteriner Kliniği
Adres: Kılıçarslan Mah. 155. Sokak, No.: 20/13 Bolu Merkez

Burdur
Bayar Veteriner Kliniği
Adres: Aydınlıkevler Mahallesi, Armağan İlci Blv. No.: 111, Burdur Merkez

Bursa
Vetorka Veteriner Kliniği
Adres: Beşevler, Bilginler Cd. Deniz Yıldızı Sk. No.: 2A, Nilüfer/Bursa

Vetorka Bursa kanatlı alanında başarılı bir klinik.

Merhaba
Şöyle açıklayayım. Veterinerleri biz ikiye ayırıyoruz,kuşlardan anlayan ihtisas yapmış kanatlı hekimleri ve diğerleri olarak.
Kanatlı alanında ihtisas yapmış uzman kanatlı veterinerlerine gidilmesi gerekir kuş türleri için.
Diğer veterinerlere gitmemek lazım. Çünkü kuşlar alanında uzman değiller,kimisi çatpat bilgiye sahip. İnsanların birçoğu maalesef kanatlı hekimlerine değil de diğer veterinerlere gidiyor.
Kanatlı alanında çok iyi uzman hekimler var. Ameliyat yapan başarılı sonuçlar görülen çok vaka var. Önemli olan doğru hekime gitmek.
Hocam İstanbul da var mı Kocaeli’de önerebilirsiniz aklımızda olsun

İnsanlar hakkında düşünelim,mide problemi için dahiliyeye gidilmesi gerekir mesela. Ama kalkıp mide ile alakası olmayan bir bölüme giderse elbette doğru olmaz. Dahiliye ayrı bir ihtisas,diğer bölümler ayrı bir ihtisas alanıdır.
KBB doktoru kulak burun boğaz alanında ihtisas eğitim almıştır,göz doktoru göz alanında ihtisas almıştır...
Kedi ve köpek alanında ihtisas yapmış ama kanatlı alanında ihtisas yapmamış veteriner elbette kuşlardan anlamaz,anlasa da bilgisi kısıtlıdır. Kedi ayrı bir hayvan,köpek ayrı bir hayvan,at ayrı bir hayvan,kuş ayrı bir hayvan,timsah ayrı bir hayvan bla bla..
Anlıyoruz diyorlar soruyorum baştan

Geri