Karadeniz Pet

Kuşları balkona koyucam.birkaç sorum var.

Diyap

Paylaşımcı Üye
3 aydır kendilerine ait odaları olmasına rağmen 3 çift kuşumdan yavru alamadım.kuşları balkona koyucam ama.bunun gecesi var rüzgarı var filan.balkonda besleyenler var.nasıl yapmalı.gece soğuk olmazmı.hastalanmazmılar.birde yer değişikliğinden dolayı 2 ay dahamı beklicem.ne sıkıntılı iş bu yahu.

hocam balkona aldığınızda direkt güneş ışığına ve rüzgara maruz kalmamaları lazım.

Bende 3 kuş var hep balkonda duruyorlar şuanlık bir sıkıntı yok eğer gönlünüz rahat değilse gece üstünü örtersiniz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşım benimkiler bi haftadır balkonda sadece güneşte kalmasınlar die üstlerine bi örtüyü çadır gibi yaptım evin içinde olduklarından daha memnunlar şuan

Güneşi engelleyebilirseniz neden olmasın. Geceleri de üstlerini örtersiniz sorun olmaz...

Balkona koydum 3 çiftide.gece dısardaydılar.sabah mutluydular camdan baktım .üstlerine bişey örtmedim.üsttede balkon var gölge yapar onlara.bir iki saat güneşte kalırlar.okadar bişey olmaz sanırım.bugüne kadar çok üstlerine düştüm bi cacık olmadı saldım çayıra bakalım nolacak. :))

Balkona koydum 3 çiftide.gece dısardaydılar.sabah mutluydular camdan baktım .üstlerine bişey örtmedim.üsttede balkon var gölge yapar onlara.bir iki saat güneşte kalırlar.okadar bişey olmaz sanırım.bugüne kadar çok üstlerine düştüm bi cacık olmadı saldım çayıra bakalım nolacak. :))
Üstüne birşey örtme kendilerini güvende hissetmezler