Karadeniz Pet

kuşlarım eş değil kanka oldu sanki :)

Arc

Yeni Üye
arkadaşlar daha önce bayağı bir meşgul ettim buraları dişi kuşum hasta yumurta sıkışması mı var diye ama sanırım hastaymış vitamin falan verdim kendine geldi çok şükür eskisi gibi gel gelelim ki bu kuşlar erkek olan 3 aydır dişimin yanında ilk zamanlar çiftleşme olmuştu bir kaç kez anlaşıyorlar hiç sıkıntı yok arada birbirlerini de kaşıyorlar ama çiftleşme yok yani arkadaş gibi takılıyorlar dişi uçmaya alışkın olduğu için 2 günde bir çıkarıyorum çünkü uçmayı unutuyor güzel uçan kuş o yüzden olabilir mi aslında çıkarmadığım zamanlarda da çiftleşme olmadı. Yani anlaşan kuşlar neden çiftleşmez ikiside kızgın 1 yaşını geçtiler yeni

Bendede aynı durum var lakin benim kuşları ne yaptıysam kızıştıramadım. Üstadlara sormak lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çiftleşmemesinin pek çok nedeni olabilir. Çok iyi anlaşıyorlardır ama yalnızca oyun oynarlar, birbirleri ile çiftleşme niyetleri olmayabilir. Gerekli bakımları yaparken (yem, vitamin takviyesi vb.) ayırma yöntemini denemek en mantıklısı. O da tutmazsa farklı eşlere atmaya çalışırsınız.

Geri