Karadeniz Pet

Kuşum hastamı bi bakabilirmisiniz cevaplarınızı bekliyorum

Hastamı

• Evet

Kullanılan: 1 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Kalender Güler

Paylaşımcı Üye
6943DD00-DBAA-4C24-A5D1-B41F94EB75AC.jpeg

3 gün oldu alalı çoğu zaman uyuyor ve tüyleri kabarık çok üzülüyorum ve korkuyorum bişey olur diye

Dışkı paylasimi yaparsan daha guzel olur ayrica daha 3 gun olmus alisma sureci var 1 haftaya gelir kendine
Ve cok ustune tutreme sadece bulunduğu ortam soguk olmasin yemini taze suyunu eksik etme vitamin ver probiyotik destegi yap arada da yumurta mamasi ver fişek gibi olur

Dışkı normal ishal değil su içmiyo ki vitamini nasıl vercem

Dışkı normal ishal değil su içmiyo ki vitamini nasıl vercem
Yavrular cok suya ihtiyac duymaz . Alistirmak amacli parmagini suya batir gagasina sür hafif islat yada minik siringalar var onunla vitaminli suyu çek hafif sık siringanin ucuna bir damla su geldiginde yavruya icir benim kusumda ilk 4 aya kadar icmedi inadina ama :) ben hep şırınga metodu ile sabah aksam 3 damla veriyordum yetiyordu ona sonrasinda alıştı sulugundan iciyor

Yani başka bi sorun falan yoktur dimi hastalık falan

Peki kuşun cinsiyeti ve ırkı nedir acaba bu konudada yardımcı olur musunuz

Çok fazla su içmezler size denk gelmemiş olabilir.Genel durumu nasıl kafeste durmadığı zamanlar vs canlı mı mesela birde sadece ishal hastalık belirtisi değildir.Paylaşırsanız daha sağlıklı bir yorum yapışabilir.Ve arkadaşın dediği gibi yeni ve ortama alışma sürecinde.Bu nedenle de böyle duruyor olabilir.Ancak emin olmak adına dışkı resmi bence paylaşmalısınız

Kafeste hep uyuyo işte arada bir o yana bu yana atlıyo 5 gün oldu alalı kaç günde alışacak ki ortama

Geri