Karadeniz Pet

Kuşum herşeyi gagalayıp ısırıyor

Ahmet42

Yeni Üye
Kuşuma son günlerde bi hal oldu elimi feci derecede ısırıyo kafes demirlerini kemiriyo tahta tüneği dahi baya bi oymuş gaga taşı da var kafesinde neden böyle yapıyo olabilir elimi kafese sokmaya korkuyorum artık. Daha 2.5 aylık

Belki de 2.5 aylık değil genç bi delikanlı olduysa dişi istiyor olabilir genelde kemirme huyları onun göstergesidir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Belki de 2.5 aylık değil genç bi delikanlı olduysa dişi istiyor olabilir genelde kemirme huyları onun göstergesidir

Cinsiyetinden emin değilim ama galiba dişi. Dişiyse de eş istediği anlamına mı gelir?

Ekli dosyalar

• DSC_0008.JPG
    DSC_0008.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 64
Arkadaşlar çok aşırı hırslı herşeyi kemiriyor kafesine taze bi dal koydum sabahtan beri onunla uğraşıyo bunun sebebi ne bilen yok mu

Oynar kemirir kuş başka ne yapacak . Sağlıklı hareketli belli ki o yüzden , ayrıca kuş dişi. Dişi kuşlar daha fazla kemirir . Benim kafesin boyası dahi gitti mesela . Gaga taşını kemiriyor mu ? Ona hiç dokunmuyorsa kemirmeye ihtiyacını başka şeylerde ve isirarak atıyordur. Elinizi ısırıyorsa bırakın isirsin iyice sonra bırakır siz çektikçe huylandikca o isirmayi asla bırakmaz

Cinsiyetinden emin değilim ama galiba dişi. Dişiyse de eş istediği anlamına mı gelir?

Kuşun dişi, ama farketmiyor dişi erkek ikiside ister yanına eş. Sen en iyisi eş al :)

Geri