Karadeniz Pet

Kusum iyilesmiyor

emreaslanea

Yeni Üye
Merhaba, muhabbet kusum kafes dibinde sabit bir yerde duruyor ve kabarik sekilde uyuyor surekli, diskisi sari yesil leke birakiyor ve son zamanlarda da resimde goruldugu gibi inceldi. Yem yiyor ama az yiyor sanki, gunun cogunu uyuyor
Ne yapmam lazim
Screenshot_20210421-035918_Twitter.jpg

Tum gun uyuyor bu sekilde arada yem yemek icin hareket ediyor sadece
Screenshot_20210421-171739_Gallery.jpg
Screenshot_20210421-171726_Gallery.jpg

Nolursunuz anlayan biri yardim etsin simdi de kanli diski yapmaya basladi kaybedicem sanirim, karninin altina baktim morarmis gibi geldi sol tarafi
Screenshot_20210422-185631_Gallery.jpg
Screenshot_20210422-185645_Gallery.jpg
Screenshot_20210422-185657_Gallery.jpg

çevremde kuştan anlayan veteriner yok, 2 hafta önce ishalden dolayı götürmüştüm bir 10 gün falan antibiyotik kullandık ishali azaldı sonra kestik sonra aminosol vitamin vermişti onu kullandım ibir süre ama halsizliği kabarıklığı geçmemişti, şuan ne yapacağım bilmiyorum elimdeki şeylerle tedavi edebilir miyim, röhnfried probiyotik, elektrolit ve multivitamin var. @Recai SULAMİS

Bu kuş 4 aydır bende aldığım günden beri hep halsiz hep güçsüz hep kabarık ve sessizdi, ayrıca günden güne hep zayıfladı gelişimi de yavaş büyümüyor yani, dışkısı aldığım günden beri düzensiz, dışkıdaki sıvı dengesi bozuk ishal olmasa bile dışkıyı hep çok sıvı ile yapıyor, ara ara ishali düzeldi şimdi de böyle kanlı dışkı yapınca aklıma koksidiyoz geldi benim, bu konulardan anlamam ama neden böyle diye internetten çok araştırdım en yakın gelen bu gibi geldi bana siz ne dersiniz @ADRIAN @Recai SULAMİS

videodaki gibi istemsiz kasılmalar oluyor ya da canı mı yanıyor anlamadım, kanatları düştü iyice yarını çıkarır mı sizce :(

videodaki gibi istemsiz kasılmalar oluyor ya da canı mı yanıyor anlamadım, kanatları düştü iyice yarını çıkarır mı sizce :(
Dürümü kötü görünüyor.. Elinizde eczane ilaçları da dahil, hangi ilaçlar var yazabilirmisiniz?

Sagolun arkadaslar Allah kimseye yasatmasin, omurleri kisa cok narin canlilar evet ama allah kimseyi caresiz birakmasin.

Geri