Karadeniz Pet

kuşum kafesinden dışarı çıkmak istemiyor ne yapmalıyım?

hilal987

Yeni Üye
muhabbet kuşum uzun süredir kafesinden dışarı çıkmak istemiyor, kanantlarını hareket ettirmek için ben zorla da olsa dışarı çıkarıyorum fakat ne zaman dışarıya çıkarsa hemen kafesinin ya üstüne ya da yanına gidiyor odanın diğer taraflarına götüremiyorum. ne yapmalıyım?

evet yem yiyor kafesindeki oyuncaklarıyla da oynuyor ama dışarı çıkaramıyorum

ve kafesi büyükmü ölcüleri nedir büyük ise kafesinde uçma hareket eylemini yapabilir ve karakteri böyleyse yani kafesi seviyorsa çıkmaz istemez

ve kafesi büyükmü ölcüleri nedir büyük ise kafesinde uçma hareket eylemini yapabilir ve karakteri böyleyse yani kafesi seviyorsa çıkmaz istemez
kafesi çok büyük değil kanatlarını kafesin içerisinde açıp uçmaya kalkınca kanatlarını çapabiliyor

ozman şöyle yapınkafes dışına görebileçeği şekilde sevdiği yemkleri koyun dal darı sebze onlara ulaşmak için uçacaktır böyle böyle alışır

ozman şöyle yapınkafes dışına görebileçeği şekilde sevdiği yemkleri koyun dal darı sebze onlara ulaşmak için uçacaktır böyle böyle alışır
daldarı kafesinde var onu yemiyor dışarı koyarsam hiç yemez, yemlerine görüp dışarı çıkacağını sanmıyorum, maruldan da korkuyor çok korkak bir kuşa sahibim sanırım

çözümünü buldum sanırım oyuncaklarına çok bağlı oyuncaklarını dışarı çıkarınca ona ulaşmak için ister istemez dışarı çıkıyor çok tesekkürler

isterseniz zilli top alıp dişarda vakit geçirmesini sağlaıyabilirsiniz iyi günler.

Geri