Karadeniz Pet

Kuşuma uzaktan çağırma eğitimi nasıl verebilirim

Ondan alışmış bizim ki dişi çok yabani yaaaaa

yanında olabildiğince yavaş haraket edin ürkmesin. öncelikle güvenini kazanmak gerekiyor. kafes içerisindeyken kendi güvenilir ortamını sağlamış olup dışarıyı güvenilmez gibi hisseder. o yüzden öncelikle kafesine istediği zaman girip çıkabilsin. çıktığı zaman sizle aynı ortamı paylaştığı içinde ister istemez samimi olmak zorunda kalır ama zamanla.. elden gelip yemesi çok iyi. daha hızlı alışır. resmi varmıydı merak ettim

Ondan alışmış bizim ki dişi çok yabani yaaaaa
Hayır sakın böyle düşünmeyin. Bugüne kadar beslediğim kuşların arasında bana en sadık ve bağlı kalan kuşum dişi olandı. Onu kaybettiğimde canımdan can koptu. Günlerce ağladığımı bilirim. Bana yazabilirsiniz yardımcı olurum dişi kuşumu nasıl eğittiysem anlatırım size.

Hayır sakın böyle düşünmeyin. Bugüne kadar beslediğim kuşların arasında bana en sadık ve bağlı kalan kuşum dişi olandı. Onu kaybettiğimde canımdan can koptu. Günlerce ağladığımı bilirim. Bana yazabilirsiniz yardımcı olurum dişi kuşumu nasıl eğittiysem anlatırım size.
Vala o zaman hemen başlayabiliriz çok sevinirim ben onu çok seviyorum ama o beni sevmiyor bence . Yem dışında elime gelmiyor ve hep kafes dışında kalmak istiyor kafesi de sevmiyor salıncakta var ama anlamıyorum onu . Bende ilk kez bakıyorum ama napıcam bilmiyorum yardım edin lütfen

Geri