Karadeniz Pet

kuşun poposu pis

• Konbuyu başlatan santana
  • Başlangıç tarihi
S

santana

Guest
Merhaba arkadaşlar sizlerin tekrar yardımına ihtiyacım var biliyorsunuz 3 haftalık kuşum, kuşun poposuna afedersiniz kaka yapışmış ve kuş çok halsiz devamlı uyuyor 2 gündür poposunu ılık su ile peçeteyle temizliyorum, neyi var ilaç milaç ne almam gerekiyor bana ACİL yardım edebilirimsiniz.

ılık suyla poposunu temiz tutmaya çalışın aman dikkat edin orda kakası birikmesin yoksa kötü sonuçlara yol açabliir benim başıma geldi.patates haşlaması verin .kuşunuz büyük ihtimalle isal.isal olan kuş yavaş yavaş gücünü kaybeder.marul vs vermeyin.isal ilacı olarak Deep Enro-Fix

Son düzenleme:
hımm tamam hemen patates haşlatıyorum hemen biride suyun içine 3-4 damla sirke katın koyun demişti. sirkede koyayımmı birde patatesi nasıl vereyim elimden yemiyor kafesine koysam yermi kendi

hımm tamam hemen patates haşlatıyorum hemen biride suyun içine 3-4 damla sirke katın koyun demişti. sirkede koyayımmı birde patatesi nasıl vereyim elimden yemiyor kafesine koysam yermi kendi

isal olan kuşların suluklarına sirke koyulduğu duymuştum koyabilirsiniz.4-5 damla.
patates haşlamasının yemliğin için koyun üstünede muhabbet kuşu yemi dökün fazla olmayacak şekilde zaman için merak edip tadına bakacakdır.bu arada kafes temizliğine özen gösterin.

sorun farklı yönle çözüldü :) kuş susuzmuş suluğundan su içmeyi bilmiyor sanırım elimle bi ton su içti gözleri açıldı şimdi yeme yumuldu yiyo :)

Merhaba arkadaşlar sizlerin tekrar yardımına ihtiyacım var biliyorsunuz 3 haftalık kuşum, kuşun poposuna afedersiniz kaka yapışmış ve kuş çok halsiz devamlı uyuyor 2 gündür poposunu ılık su ile peçeteyle temizliyorum, neyi var ilaç milaç ne almam gerekiyor bana ACİL yardım edebilirimsiniz.

Üzerinden baya zaman geçmiş ama kuşunuzda daha sonra bir problem oldu mu?

lütfen bana yardımcı olun

Rica ederim kafanıza takılan sorular olursa elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.:)

Benim muhabbet kuşum albino beyaz geldiğinde 2 aylıktı şimdi 6 aylık 4 aydır benimle ve çok pislendi ben onu yıkamak istiyorum ama bu kuşumu nsl etkiler bilmiorum korkarmı yani bunu nasıl yapmalıyım nasıl yıkamalıyım lütfen bilginiz varsa yardımcı olun. :(

Muhabbet kusumda'da aynı problem var gittikce büyümeye basladı poposu ve poposundaki tüylerini yoluyor. Bu sorun birkac aydır var. Silmek icin elime aldkm kuyruklarını bırakıp kactı. Elede gelmiyor ne yapmam lazım?

Geri