Karadeniz Pet

M. kuşu çiftleştirip yavruları kuşçuya satabilir miyim?

Ecrin Karadağ

Onursal Üye
Merhabalar, muhabbet kuşu çiftleştirerek kuşçuya yavruları satmak istersem alırlarmı bilginiz varmı?

Bildiğim kadarı ile kuşçular düşük fiyattan alır

50tlden alıyorlar genelde yaptığın masrafı karşılamıyor

50tlyi geçtiği kesin masraf tam hesap yapmadım. Mantıklı değil 50tlye petshopa vermek

aslında benim inadım çok kötü vallaha :D inat eder 100 tlye satarım en az, yok olmadı başka kuşçuya giderim
Hepsi aynı petshopların senden daha inatdırlar valla 😅daha 1-2 ay önce gittim 3 petshopa sordum en yüksek 50 en düşük 45 dediler
1 kuruş yükseltmediler. Yükselt biraz dediğimde "yok o kadar kuşa evde bak o zaman" dedi 😒

Ben de kuşlarımın yavruları olduğunda petshopa vermeyi düşünüyordum ama galiba başka şekilde sahiplendireceğim

Hepsi aynı petshopların senden daha inatdırlar valla 😅daha 1-2 ay önce gittim 3 petshopa sordum en yüksek 50 en düşük 45 dediler
1 kuruş yükseltmediler. Yükselt biraz dediğimde "yok o kadar kuşa evde bak o zaman" dedi 😒
inanmam :D o fiyatı yükseltecek yükseltmiyecekse çift almam daha ondan :D

El bebek gül bebek büyültüp petshopa satmak yaşarken ölmesi gibi bişi..
el bebek gül bebek büyütüp artık birsürü kuşa baktığın için elinde para kalmamasıda çok uyuz edici hem zaten ben kıyamamki, çok mecbur kalırsam satarım oyüzden sordum

el bebek gül bebek büyütüp artık birsürü kuşa baktığın için elinde para kalmamasıda çok uyuz edici hem zaten ben kıyamamki, çok mecbur kalırsam satarım oyüzden sordum
Ben size demedm genel anlamda pethopların büyük kısmı maalesef çok kötü durumda sadece düşüncemi paylaştım ..

Pet shoplar üreticilerden kuş temin ediyor genelde. Birkaç kuşu yüksek fiyata satmanız imkansız.
Konuşma ve parmak eğitimi verirseniz pet shoplara gerek kalmadan alıcı bulursunuz.

Geri