Maviş'imin ilk ele gelişi :)

Bugün Maviş'imle samimi olabilme yolunda güzel bir ilerleme kaydettik. :)

45 günlükken sahiplendiğim kuşumla arkadaş olabilme çabalarım sonunda fayda vermeye başladı. Bugün 54. gününde. İnşallah daha samami daha arkadaşça olabiliriz. Bir tedirginlik durumu var yinede ama hamdolsun ilk defa elime geldi ve yemini elimden yedi şimdi şekerleme yapıyor.

Biraz yorucu oldu merdiven oyunu oynamaya çalıştım. Doğru şekilde yaptım mı? Billmiyorum. Fakat göğsüne dokunmadan diğer parmağıma geçmiyordu.

Yanağını bazen kaşımama izin veriyor bazen elimden kaçıyor. Kaşırken yukarı aşağı değil, sağa sola doğru kaşıyorum. Doğru mu? Değil mi? Yardımcı olursanız daha çok sevinirim.

Sürekli tüyleri ile oynuyor yada bana mı öyle geliyor? Tam emin olamadım. Bu ve başka konularla alakalı Antalya'da bildiğiniz muhabbet kuşları ile uzman bir veteriner hekim var mı? Yardımcı olursanız çok memnun olurum her şeyi olması gerektiği gibi ve güzel bir şekilde ilerletmek istiyorum.

Başka oynayabileceğimiz, yaptığınız oyunlar varsa sevinirim.

Şimdiden cevaplayan ve arkadaş olabilme yolunda fikir veren herkese teşekkür ediyorum. Umarım herkes umduğu arkadaşlığı kurar. :)

Hergün burada vakit geçiriyorum. Yeni şeyler öğrenebilmek için. İnşallah daha çok vakit geçirecek gibiyim :)
 
Üst