Karadeniz Pet

Merhabalar

TKC16

Yeni Üye
ismim hakan Zonguldakta yaşıyorum 32 yaşındayım ve hobi amaçlı muhabbet ve sultan papağanı üretmek deneyim edinmek ve forumdaki topluluklara katılmak için burdayım. Herkese sevgiler selamlar.

Aleykum selam aramıza hoşgeldiniz. Tüm merak ettiğiniz öğrenmek istediğiniz soruları forumda arayarak bulamazsanız da konu açarak sorabilirsiniz. Daha önceden veya şuanda muhabbet kuşu ve sultan papağanı beslediniz mi deneyiminiz varmı yoksa ilk defa mı beslemeyi düşünüyorsunuz ?

Aleykum selam aramıza hoşgeldiniz. Tüm merak ettiğiniz öğrenmek istediğiniz soruları forumda arayarak bulamazsanız da konu açarak sorabilirsiniz. Daha önceden veya şuanda muhabbet kuşu ve sultan papağanı beslediniz mi deneyiminiz varmı yoksa ilk defa mı beslemeyi düşünüyorsunuz ?
Daha önce amatörce hem muhabbet kuşu hemde sultan papağanı besledim. Ama sadece yemini suyunu ver karşıdan sev boyutunda. Evde amatörce üretme deneyimini edinmek istiyorum. Evde hobi deyince hemen her hobici ailesinden handikaplı olarak başlar bu işe. Bende baya handikaplıyım tabi ama seviyorum hayvanlarla ilgilenmeyi :D