Karadeniz Pet

muhabbet aşkı tekrar başladı :)

bettikler

Meraklı Üye
bugun bu kuşları aldım ama bunların ırkı nedir adam bana dısı çekoslavak erkek yerli dedi bide bu kuşlar çiftmiş yumurtluyorlarmıs hatta kafeste yumurtalarda vardı kafesin altına atmışlar yumurtaları eger adam doğru söyledi ise . kuşlar baya bi sogukta kalmıslar tunekte oylece oturuyorlar sessiz sessiz aceba ortam değişikliğinden mı oldu birazda kuşcuda bakımsız kalmıslar
:)
TuRsM3G.jpg

C5saYZo.jpg

YXnH0R7.jpg

x6QXXJD.jpg

kanadı düşüncemi yumurtlar evet biraz kanatları aşagı doğru

kuşların iiiyi yeni geldiginden semece dururlar

kuşlar çok güzel duruyor. bol bol yavru alırsınız umarım.

hayırlı uğurlu olsun hocam, ahşap tünek koymanızı tavsiye ederim

insallah hocam çoçukken cok besledim yavru alamadım ama forum sayesinde inşallah almaya calışacaz

ben de aynı durumdayım. inş alırız. şuan 1 çiftim var ama çiftleşme belirtisi bile yok. Hatta çift olup olmadıkları bile belli değil. Sabrediyorum bakalım inş yaza kadar yavru olur.

kuşlar güzel bana da dişi çek erkek yerli gibi geldi. özellikle dişi güzel kuş. erkek çok kabarmış umarım sıkıntısı yoktur

daha bugun kuşcudan aldım geldim 120 tl verdım hepsine insallah kazıklanmamısımdır malum 10 senedir kuşla uğraşmıyorum kuşlar bugun neredeyse hiç ötmediler gibi kuşcunun dükkanı cok pis ve karanlık soğuktu hayvanlar baya bi porselenmiş insallah ciddi hastalıkları yoktur gordüğüm kadarıyla biraz bakımsız birazda soğukta kalmıslar bulunduğum yerde sadece 1 tane kuşcu var seçme sansım cok az bu arada dişi kusun tırnakları cok uzamış kafeste rahat kareket edemiyordu tırnakları takılıp duruyodu makasla cıt cıt kestim hayvan rahatladı

Son düzenleme:
kafes yem herşey dahil verdiyseniz bu fiyatı normal ama sadece kuşlara verdiyseniz pahalı. yarı fiyatına alırdınız.

hepsi dahil kafes yem ishal ilacı kuşlar yumurtalık suluk yemlik tünekler kafes tülü

Maşaallah her şey gönlünüzce olsun.. Sağlıklı yavrular alırsınız inşaallah

Geri