Muhabbet kuş dışkı değişikliği ve halsizlik

MustafaÖzkan

Yeni Üye
Merhaba dişi kuşum gayet sağlıklı hareketli iken gün içinde uyuklamaya başladı altını temizlediğimde ilk başlarda hafif sulu açık yeşil ve beyaz renkte kaka yaparken dışkının boyutu buyudu ve koyu yeşil, beyaz ve katı bi hal aldı. Normalde temiz bir kuşken poposuna dışkı yapışmaya başladı ve kakasını yaparken geri geri giderek ıkınıyor ve kakasını tunekde degilde yerde yapıyor. Birde buna ek olarak gozleri hafif sulandı göz çevresindeki tüyler deforme oldu. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
 

Selçuk YÜKSEL

Bilgili Üye
Yumurtalı olabilir popo ve karın kısmının videosunu gönderin bakalım. Tüylerini üfleyerek karın bölgesi görünecek şekilde paylaşın. Bugünlerde kafes tabanında yumurta görürseniz şaşırmayın.
 

MustafaÖzkan

Yeni Üye
Yumurta olucagini sanmiyorum bence bir problem var cunku diskisi surekli degisiklik gosteriyor bu saydigim diskilara birde sadece sulu acik yesil renkte bi diski eklendi. Birde kus zayifladi ve kabariyor.
 

Selçuk YÜKSEL

Bilgili Üye
Eczaneden mikostatin alıp sabah akşam bir damla damlatın ağzına 7 gün boyunca. Ayrıca suyuna vitamin ve probiyotik de katın.
 
Üst