Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu ötmemesi

bulut6364

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar aldım alali hic ötmüyor yeni alai 2-3 hafta oldu cinsiyeti erkek gibi duruyor 3 aya yaklaştı yaşı ve jafes dışınds avuç harici eline gelmiyor direkt uçuyor cevaplarsaniz sevinirim tüyleri kabarik değil gayet sağlıklı görünüyor nasil alistiririm yeni konu acmak istemedim cevaplariniz icin teşekkürler

Merhaba arkadaslar aldım alali hic ötmüyor yeni alai 2-3 hafta oldu cinsiyeti erkek gibi duruyor 3 aya yaklaştı yaşı ve jafes dışınds avuç harici eline gelmiyor direkt uçuyor cevaplarsaniz sevinirim tüyleri kabarik değil gayet sağlıklı görünüyor nasil alistiririm yeni konu acmak istemedim cevaplariniz icin teşekkürler
Kuş size aşırı derecede alışkın değilse bir problem olmadıkça avuç içine almayınız.Avuç içine almak güven kaybına neden olur.ötmemesinin bir çok nedeni olabilir.Kuşunuz tek ve yeterince ilgi gösterilmiyorsa ,yalnız ise kuş stres yaşayabilir ,ötmeyebilir.Hasta ise durgunlaşır ,keyifsiz olur ötmeyebilir.Erkek kuşlar dışı kuşlara göre daha çok öter ,daha hareketli olur.

Geri