Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Hocam kendisi işe görüşme yaptığımda daha yavru olduğu için çehresindeki renk tam oturmadı dedi. Değiştirebiliriz de dedi acaba dişi olsa çok sıkıntı olur mu
Hocam bu arada kalınacak bir cere değil, azıcık bilgisi olan insana sorsanız bile dişi diyecektir, eğitip konuşturmak için aldıysanız erkekle değiştirmeniz tavsiye ederim yoksa kalsın dişilerde çok güzel dost oluyor

Yavru değil. Yani cere rengi oturmuş. Dişi bir kuş ☺️
Biraz morumsu çıkmış fotoğrafta fakat baktıgımda mavimsi gözüküyor.
WhatsApp Image 2021-09-17 at 11.06.39.jpeg

Merhabalar üstadlar, Erkek kuşumuz için dişi aldık. Yaklaşık 1 ay oldu alalı. Dişi diye tahmin ediyorum ancak yine de emin olmak için sizlere sormak istedim. Ceresi ilk geldiğinde beyazdı. Şuan ise hafif renk değişikliği var. Ayrıca türü ve kızışma durumu nedir ? Yardım ederseniz çok sevinirim.

Untitled-1.jpg

Untitled-2.jpg

Bir önceki Mesajımı düzenleme özelliği olmadığı için ikinci bir mesaj yazmak istedim.
Yeni resim ve Erkek olan:
Dişinin ırkı, yaşı ve kızışma durumu nedir, bilgi verirseniz çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• Untitled-3.jpg
    Untitled-3.jpg
    796.2 KB · Görüntüleme: 27
  • 20210918_095852.jpg
    20210918_095852.jpg
    614.4 KB · Görüntüleme: 30
Merhaba bu erkeğin cinsi nedir acaba yardımcı olur musunuz ?
Dişiyi çekoslovağa benzettim ama erkek için bir tahminde bulunamadım. İri yapılı kuşlar ikisi de.

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini sorularınızı sadece bu konu altında yapabilirsiniz.

Artık bu bölümde yeni konu açılmayacaktır, bu konu üzerinden bütün sorularınıza cevap verilecektir.
Aynı mesajı birden fazla göndermeyiniz ve mesajlarınıza resim eklemeyi unutmayınız.
Bu kategori dışında açılan cinsiyet, ırk ve yaş tahmini konularınız silinecektir.

Soru sormadan önce lütfen bu sabit konuları inceleyiniz.
218470.jpg
218469.jpg

Muhabbet kuşum 1-1.5 aylık halen bazı yemleri kıramıyor cinsiyetini anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini sorularınızı sadece bu konu altında yapabilirsiniz.

Artık bu bölümde yeni konu açılmayacaktır, bu konu üzerinden bütün sorularınıza cevap verilecektir.
Aynı mesajı birden fazla göndermeyiniz ve mesajlarınıza resim eklemeyi unutmayınız.
Bu kategori dışında açılan cinsiyet, ırk ve yaş tahmini konularınız silinecektir.

Soru sormadan önce lütfen bu sabit konuları inceleyiniz.

Kaç aylık bir dişi ?

Ekli dosyalar

• 20210919_092653.jpg
    20210919_092653.jpg
    976.4 KB · Görüntüleme: 19
  • 20210919_093112.jpg
    20210919_093112.jpg
    696.6 KB · Görüntüleme: 17
Merhaba bu erkeğin cinsi nedir acaba yardımcı olur musunuz ?
Dişiyi çekoslovağa benzettim ama erkek için bir tahminde bulunamadım. İri yapılı kuşlar ikisi de.

Çekoslavak mı değil mi anlamak için yandan net fotoğraf eklemeniz lazım. Kanat ve kuyruk tüyleri, boyu uzun ve daha ince bir yapısı varsa Çekoslavaktır

Bir önceki Mesajımı düzenleme özelliği olmadığı için ikinci bir mesaj yazmak istedim.
Yeni resim ve Erkek olan:
Dişinin ırkı, yaşı ve kızışma durumu nedir, bilgi verirseniz çok sevinirim.
Irkından anlayamıyorum ama yaşı 8-9 ay civarı. Ceresinde kızışma belirtisi yok. Haftada 2 kez yumurta maması verebilirsiniz

Merhabalar üstadlar, Erkek kuşumuz için dişi aldık. Yaklaşık 1 ay oldu alalı. Dişi diye tahmin ediyorum ancak yine de emin olmak için sizlere sormak istedim. Ceresi ilk geldiğinde beyazdı. Şuan ise hafif renk değişikliği var. Ayrıca türü ve kızışma durumu nedir ? Yardım ederseniz çok sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 59385

Ekli dosyayı görüntüle 59386
Bu mesajı yeni gördüm kızışma başlamış haftaya tamamen renk değişir

Geri