Muhabbet Kuşu Irk ve Çeşitleri

K

Kasaplanca

Guest
Albio cinsi neden yer verilmemiş? hangi ırka giriyor Albio?

Murat KARAYILAN

Bilgili Üye
Paylaşım için teşekkürker konu güncel arkadaşlar.ne de olsa bu aralar cinsiyet yaş konuları çoğaldı..

Z

Zeliha BAŞER

Guest
Bu cinsler arasında konuşmaya en yatkın olanı hangisidir? Yoksa sadece yavru ve erkek olması yeterli midir? :)

E

ENSAR MERDAN

Guest
Arkadaşlar tam bir acemi var karşınızda.Benim dişi yerli 1,5 yaşında bir kuşum var.Bunu evlendirmek istiyorum fakat bize çok alıştı.Beraber kahvaltı-akşam yemeğini masada beraber yiyoruz.Bu kuşuma şimdi eş alsam en ideal eş hangi cins olur ve kafesinin kapısı 24 saat açık olduğundan, yeni alacağım eşi kıskanır mı.uyum sağlar mı? ne gibi problemler yaşarım.yardım lütfen.şimdiden teşekkür ediyorum.

E

enesdemirci

Guest
Burdan aldigim bilgiye gore bende 3adet muhabbet var 1cift birde tek tek olan pakistan fakat daha 5aylik ciftten disisi yerli erkekte cekoslavak acaba ciftten yavru almamda sorun olirmu lutfen yardim edin tesekkurler

Volkan MOROĞLU

Meraklı Üye
Yeni konu açıp fotoğraf atarsan yardımcı olusuz kardeşim .

A

Ali Eren HAYRAN

Guest
Teşekkür ederim sizin yaptığınız bu konuyla ilgili kuşumuzzingiliz olduğunu öğrettim 2 haafta aldığım 1 aylık muhabbet kuşum çok kolay alıştı omzumdan inmiyor ama bu benim ilk kuşum değil Konunuz için tekrarlardan çook teşekkür ederim :)