Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu kuluçka dönemi

O zaman bir sorun olmayacaktır.Biliyorum merak ediyorsunuz yuvaya yavrular çıkmadan bir müdahale de bulunmayınız.Yuva kontrolünü ise maksimum günde iki kez ve aynı saatlerde yapmaya özen gösteriniz bunun dışında bir sorun çıkmaz inşallah.
Teşekkürler 2gün sonra diğer yumurtaları kontrol etcem dolumu boşmu diye bakalım inşallah sorun çıkmaz

Gozunuz aydin insallah digerleride tam olarak cikar guzel bir duygu olmali

Gozunuz aydin insallah digerleride tam olarak cikar guzel bir duygu olmali
İlk defa yavru alıyorum bugün kontrol ettim diğer yumurtalarda bı hareketlilik yok çıkan yavru sağlıklı görünüyor şuan için anne bakıyor inşallah diğerleride çıkar bakalım yarın diğer yumurtaları kontrol etcem daha önce kontrol etmedim bakalım

Maşallah kardeşim çok sevindim
Teşekkür ederim diğer yumurtalara kontrol yapmaya korkuyorum yatmaz yumurtalar soğur diye bosmudur dolumudur diğerleri bilemedim sizce akşam diğer yumurtaları kontrol etsem sıkıntı olurmu ilk yumurta çıktıktan sonra diğer yumurta 3.günde çıktı normalde 1 2 gün arayla cikmiyormuydu

Teşekkür ederim diğer yumurtalara kontrol yapmaya korkuyorum yatmaz yumurtalar soğur diye bosmudur dolumudur diğerleri bilemedim sizce akşam diğer yumurtaları kontrol etsem sıkıntı olurmu ilk yumurta çıktıktan sonra diğer yumurta 3.günde çıktı normalde 1 2 gün arayla cikmiyormuydu
İki gün arayla yumurta çıkıyor endişelenecek bir durum yok bence