Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum çok durgun

Kuş hasta gibi duruyor,ancak ustalar daha iyi cevap verir.Üşütmüş olabilir ya da kafesinin olduğu yerden rüzgar alıyordur.Şimdiden umarım sağlıklı olur

Üşüttümü ? Stresten de olabilir . Kafeste ızgara mutlaka lazım yoksa da bir şey koymayın en azından kemirmez m

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir kere başıma geldi ve onu kafes tabanına kağıt selpakla kaplayıp üstünü biraz örtüp tabii hava alacak şekilde ve odanın sıcak penceresiz tarafına koydum ve tabiki suyuna vitamin vererek iyileştirmiştim.Ama ishal değildi benim kuş.Neyin stresi olabilir ? gözlemlemediniz mi hiç

Cevabınız için teşekkürler üşütme olacağını sanmıyorum çünkü kış mevsimindeyiz camları açamıyoruz evin içeriside sıcak eğer stres olduğuna emin olursam çaresine bakarım tekrardan cevabınız için teşekkürler.

benim kusumda boyleydi kabarik sekilde halsiz uyuyordu yem su iyiydi ama genelde boyle duruyordu veterinere goturdum antibiyotik verdi ayaklari soguk halsizlik var biraz dedi tuy dokumunden olabilir demisti yinede halsizlik var ama eskisi gibi degil bi veterinere goturseniz

Kendine gelmeye başladı bu arada ayakları normal iyi şuan yemliğe saldırıyor. :D 1-2 güne kendine gelmezse veterinere götürüm cevabınız için teşekkürler.

Kafasını tellere sokuyorsa kafes tel aralıkları muhabbet kuşu için uygun değil demektir.

Geri