Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum çok kötüleşti!!

Baver Sağlam

Yeni Üye
Merhaba, geçen günlerde yinr konu açmıştım muhabbet kuşumla ilgili. Solunum rahatsızlığı vardı uzun süredir ve son iki gündür vitamin verdiğim süre boyunca gayet iyiydi, herhangi bir problwmi kalmamış gibiydi. Ancak bugün uyurken briaz ses çıkardı ve elime alınca daha da hızlandı solunumu. Videoya bakabilirsiniz, ne yapmalıyım? Dhaa önve neoteramisin kullanmıştım ancak çok etkili olmamıştı 4 5 günde

Merhaba, geçen günlerde yinr konu açmıştım muhabbet kuşumla ilgili. Solunum rahatsızlığı vardı uzun süredir ve son iki gündür vitamin verdiğim süre boyunca gayet iyiydi, herhangi bir problwmi kalmamış gibiydi. Ancak bugün uyurken briaz ses çıkardı ve elime alınca daha da hızlandı solunumu. Videoya bakabilirsiniz, ne yapmalıyım? Dhaa önve neoteramisin kullanmıştım ancak çok etkili olmamıştı 4 5 günde

Soluma güçlüğü,sık nefes alma ve nefes alırken duyulan hırıltı varmı ?​

Kullandığım multivitamin b ve c vitaminlerini içeriyordu ve iki gündür iyiydi

İlk defa bu kadar kötü oluyor
Aynı sorun benim kuşumda da olmuştu baytril dediler bulamadığım için enrocure diye bir ilaç aldım buda ağır bir ilacmıs ama kuşu bu durumda gormektense her türlü ilacı kullanmaya razıydım çok şükür iyileşti benim kuşum 7gunluk tedavi sonucunda.

Baytril çok ağıe dediğiniz gibi. Bir gün daha multivitamin vereceğim yine etkilemezse neo teramycin tedavisine devam edeceğim sanırım

Baytril çok ağıe dediğiniz gibi. Bir gün daha multivitamin vereceğim yine etkilemezse neo teramycin tedavisine devam edeceğim sanırım
Dediğiniz ilacı bilmiyorum bende baska birinin yönlendirmesiyle tedavi ettim kuşumu bu ilacıda baytril muadili olarak veteriner önermişti inşallah kısa sürede iyileşir kuşunuz bizim kuşun linkini bırakıyorum altında tedavi süreci yazıyor bakmak isterseniz https://youtube.com/shorts/W3S6zO6w1PU

Geri