Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kaza geçirdi ölmesini istemiyorum :(

Koyu.ela

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kuşum ağır bir kaza geçirdi. Kafesine oynaması için ataş taktık onunla oynarken ataş gagasının altındaki boşluktan girip ağzından çıktı ve çok olmamakla beraber kanadi aldığımız petshopa götürürken kendi kendine çıkarmis vazelin sürmemiz önerildi ayarlarında da yırtıklar var. Eskisi kadar hızlı olmasa da yem yiyor su içiyor oyun oynuyor ama çoğunlukla uyuyo probiyotik çok pahali ne yapmam lazım vitamin önerir misiniz lütfen yardımcı olun

Merhaba muhabbet kuşum ağır bir kaza geçirdi. Kafesine oynaması için ataş taktık onunla oynarken ataş gagasının altındaki boşluktan girip ağzından çıktı ve çok olmamakla beraber kanadi aldığımız petshopa götürürken kendi kendine çıkarmis vazelin sürmemiz önerildi ayarlarında da yırtıklar var. Eskisi kadar hızlı olmasa da yem yiyor su içiyor oyun oynuyor ama çoğunlukla uyuyo probiyotik çok pahali ne yapmam lazım vitamin önerir misiniz lütfen yardımcı olun
Ayy çok geçmiş olsun😥 @Recai SULAMİS @ADRIAN

Resim boyutu büyük diyor yükleyemiyorum ama zaten gagasının altını çok iyi çekemedim ne vazelin sürdürüyor ne elletiyor ve aşırı bağırıyor ama ayaklarındaki yırtıklar çok belli terramycin sürdüm
Ekran fotosu alın öyle yükleyin

Çok geçmiş olsun..İnşallah yaşar.Olan olmuş ama işte bu tarz cisimleri bence kafesten kuşlardan uzak tutmakda fayda var..

😭

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210331-153351.png
    Screenshot_20210331-153351.png
    851.6 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20210331-153345.png
    Screenshot_20210331-153345.png
    883.8 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_20210331-153315.png
    Screenshot_20210331-153315.png
    853.8 KB · Görüntüleme: 48
Gözlerim doldu ya çok üzüldüm şuan..Allah ım ona şifalar versin inş☹️

Bu nasıl bir oyun tarzı anlam veremedim..

Kanama durdumu? Ayaklarına terramcyn sürün gaga altını üfleyerek kütüpsle oksijenli su ile temizleyip tendirdiyot sürün akşam aynı işlemi tekrarlayın.. Umarım ataş paslı değildi. Bu arada hangi ildesiniz bana getirebilirsiniz..

Kanama durdu zaten çok fazla kanamadi Allah'a şükürler olsun ataş paslı değildi ataşın üstündeki plastikleri kazıdığı için kardeşim kafese takmis ve oynarken gaga boşluğundan girmiş işte keşke yaşanmasaydı ama yaşandı maalesef kaybetmek istemiyorum tavsiyeleriniz için teşekkür ederim uyacağım elime alınca dokundurmayip aşırı bağırsa da...
Bu arada ben Konya'da yaşıyorum