Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşuma Dişi Aldık Bizi Isırmaya Başladı

kandes222

Meraklı Üye
Kuşum daha 5 6 aylık bir dişi aldık ona eskiden beni görünce kafesin duvarına yapışırdı beni sal diye yine beni görünce öyle yapıyor parmağımı hafif ona yaklaştırınca feci bir şekilde ısırıyor salınca ısırıyor eğer salırsam dişini salmaz isem sürekli cikliyor. Ben kuşumu eskisi gibi bana gelsin benle oynasın omzumda parmağımda dursun istiyorum ama geçen öpücük istediğimde dudağımı feci ısırmıştı dişi geldiği 2.gün hemde dişi geleleli 2 hafta falan oldu hiç salamaz oldum hiç sevemiyorum artık onu ne yapacağım? Cinsiyeti erkek.

Benle aynı odada ben odadan çıkınca peşimden cikliyor gelince yine cikliyor bana doğru gelmeye çalışıyor ama ısırıyor. Biz bi kere dişi ile saldık beraber dişisi ile uçmuşlardı acaba ondan mı böyle yapıyor?

Size karsi ilgisinin azalmasi cok normal. Ama eşini benimseyecek zamanla onun varligina alistikca sizinle de oynayacaktir ama her zaman önceliği eşi olacak :) bazen yaklastiginizda rahatsiz etmenizi istemeyebilir diger kusu kiskanabilir. Üzülmeyin kendini yalniz hissetmemesi bir arkadasinin olmasi daha iyi onun için.

Merhabalar, benimde 2 yaşına kadar yalnız yaşayan erkek boncuğumuza dişi aldıktan sonra benzer tavırları sergiledi, zamanla normale döndü ve şuan eşi ile ço mutlu ve bizimle de yalnız olduğu zaman kadar olmasa da vakit geçiriyor,biraz sabırlı olmanı öneriyorum,

Ben yavru erkek aldım arkadaş olsun diye beni kskanıo yanına bile yaklaştırmıo hatta kovaladı bugün beni :D:D

Geri